1. Din totala potentiella vinst överstiger den maximala på 0.00 kr..
  2. Din insats innehåller ogiltiga tecken.
  3. Den lägsta insatsen för systemspel är {0}.
  4. Det maximala antalet kombinationer för systemspel är {0}.
  5. Ökningen av din insats är ej giltig, se nedan.
  6. Dina totala potentiella vinster överskrider maxutdelningen på -1.00 kr..
  7. Bonus kan ej användas: din insats är för låg.Se Regler & Villkor
  8. Bonus kan ej användas: din insats är för hög.Se Regler & Villkor
  9. Bonus kan ej användas: ditt val har för lågt odds.Se Regler & Villkor
  10. Bonus kan ej användas: ditt val har för högt odds.Se Regler & Villkor
  11. Bonusen kan ej användas med Acca Edge.Se Regler & Villkor
  12. Inte tillräckligt med pengar i din huvudplånbok.

Din spelkupong är tom.

Vänligen gör ett eller fler val för att kunna lägga spel.

Insats och vinster
Singlar
Laddar spel
Dina spel har ändrats.

Nästa tävling

Idag
Imorgon

17:15 Carlisle

2m4f Hcap Chs, 5 Tävlande

 

 

 

  • 10
    Palixandre

    J: Jonathan England

    T: Sam England

      F: 2P23-31
  • 3
    Kilbrook

    J: Jonjo O'Neill Jr.

    T: Jonjo O'Neill

      F: 33/2P6-
  • 1
    Dino Boy

    J: Conor O'Farrell

    T: Iain Jardine

      F: 32/P12P-
  • 4
    The Paddy Pie

    J: Ryan Mania

    T: Sue Smith

      F: 033723-
  • 5
    Thatbeatsbanagher

    J: Alain Cawley

    T: Ben Haslam

      F: 5950U4
Se hela möteslistan

17:30 Newton Abbot

3m2f Hcap Chs, 7 Tävlande

 

 

 

  • 1
    Cloud Formation

    J: Patrick Cowley

    T: Martin Keighley

      F: 9/P-33U3
    4.754.5
  • 9
    Leave My Alone

    J: Brendan Powell

    T: Richenda Ford

      F: 06P/212-
    4.24.33
  • 5
    Clondaw Rigger

    J: Ben Poste

    T: Katy Price

      F: 63F-368
    6.05.5
  • 12
    Dorado Dollar

    J: Lorcan Murtagh

    T: Ben Case

      F: 8P5U4-4
    4.755.0
  • 10
    Treacys Jim

    J: Caoilin Quinn

    T: Jimmy Frost

      F: 0P72-3P
    7.58.0
  • 7
    Kingsmill Gin

    J: James Best

    T: Jackie du Plessis

      F: 3/P408P-
    9.510.0
  • 11
    Isla Di Milano

    J: Connor Brace

    T: John Flint

      F: 42/P3-5U
    11.012.0
  • 2
    Hedgeinator

    J: Tom O'Brien

    T: Robert Stephens

      F: 4723-87
  • 3
    First Assembly

    J: Harry Bannister

    T: Richard Bandey

      F: 833224-
  • 4
    Mr Stubbs

    J: Nick Scholfield

    T: Paul Henderson

      F: 670734//-
  • 6
    Between The Waters

    J: Page Fuller

    T: Jamie Snowden

      F: 7-42263
  • 8
    Arc Of Bubbles

    J: Non Runner

    T: Helen Nelmes

      F: 76-2F32
  • Unnamed Favourite
  • Unnamed 2nd Favourite
Se hela möteslistan

17:40 Thurles

2m INHF, 14 Tävlande

 

 

 

  • 13
    Chernikova

    J: Mr J. J. Codd

    T: Gordon Elliott, Ireland

      F: 3-
    2.52.4
  • 8
    Navigator Jack

    J: Mr Finian Maguire

    T: Eoin Griffin, Ireland

      F: 4
    4.334.5
  • 9
    Recognize

    J: Mr D. T. Hyde

    T: T. E. Hyde, Ireland

    5.04.75
  • 6
    Well Pleased

    J: Mr R. W. Barron

    T: Charles Byrnes, Ireland

      F: 84
    5.06.0
  • 14
    Dobbs Mill

    J: Mr J. F. O'Meara

    T: Denis Hogan, Ireland

    23.021.0
  • 11
    Hot Melody

    J: Mr J. C. Barry

    T: Denis Leahy, Ireland

      F: 6
    19.021.0
  • 3
    Remembergenteljack

    J: Mr A. P. Fahey

    T: P. G. Fahey, Ireland

      F: 5
    34.026.0
  • 10
    Bubbles In May

    J: Mr M. J. M. O'Sullivan

    T: John P. Cahill, Ireland

      F: 27-07
    21.023.0
  • 7
    Mister Beeton

    J: Mr T. Hamilton

    T: Shane Nolan, Ireland

      F: 0
    34.036.0
  • 4
    Tout Savoir

    J: Mr N. J. O'Mara

    T: T. J. O'Mara, Ireland

      F: 9
    34.036.0
  • 5
    Vairue

    J: Mr M. McGuane

    T: Sean Byrne, Ireland

      F: 0
    34.036.0
  • 2
    Kilcarthy Boy

    J: Mr J. Dunne

    T: Kevin Michael Smith, Ireland

    34.051.0
  • 12
    Katie Parnell

    J: Mr G. Connolly

    T: John Gerard Fitzgerald, Ireland

      F: 7-0
  • 1
    Eyezawinkin

    J: Ms A. Power

    T: W. Power, Ireland

      F: PP-009
    201.0251.0
  • Unnamed Favourite
  • Unnamed 2nd Favourite
Se hela möteslistan

17:50 Carlisle

2m4f hcap Hrd, 13 Tävlande

 

 

 

  • 3
    On Springs

    J: Luca Morgan

    T: Ben Pauling

      F: 72/9704-
    5.04.75
  • 9
    Rickety Gate

    J: Sean Quinlan

    T: Nicky Richards

      F: 7856-75
    5.04.75
  • 4
    Raddle And Hum

    J: Miss Becky Smith

    T: Micky Hammond

      F: 6/9BP-31
    7.07.5
  • 12
    Elusive Red

    J: Craig Nichol

    T: Barry Murtagh

      F: PP-3652
    10.09.0
  • 2
    Contrebasse

    J: Jamie Hamilton

    T: Tim Easterby

      F: 974-
    10.011.0
  • 1
    Kiss My Face

    J: Brian Hughes

    T: Brian Ellison

      F: 3257-5
    10.012.0
  • 8
    You Some Boy

    J: Henry Brooke

    T: Rebecca Menzies

      F: 4827-
    12.013.0
  • 6
    Coral Blue

    J: Alain Cawley

    T: Daragh Bourke

      F: 88-4057
    13.015.0
  • 5
    Ballycrystal

    J: Emma Smith-Chaston

    T: Micky Hammond

      F: 0351-P0
    17.019.0
  • 13
    On We Go

    J: Conor O'Farrell

    T: Kenny Johnson

      F: 0P4483
    12.015.0
  • 10
    Amma Lord

    J: Nathan Moscrop

    T: Rebecca Menzies

      F: 094P5-
    31.019.0
  • 11
    Pistol

    J: Mr John Dixon

    T: John Dixon

      F: 69/36-09
    34.041.0
  • 14
    Kittys Cove

    J: Danny McMenamin

    T: Martin Todhunter

      F: 68-5P79
    34.041.0
  • 7
    Be The Difference

    J: Thomas Dowson

    T: Philip Kirby

      F: 73630-6
  • Unnamed Favourite
  • Unnamed 2nd Favourite
Se hela möteslistan

18:00 Wolverhampton

6f Nursery, 10 Tävlande

 

 

 

  • 10
    Trail Hawk

    J: Martin Dwyer

    T: Brian Meehan

    (2) F: 655565
    4.03.75
  • 1
    Lovely Mana

    J: Rossa Ryan

    T: David Loughnane

    (1) F: 831837
    7.57.0
  • 9
    Beauzon

    J: Jason Watson

    T: David O'Meara

    (3) F: 403245
    8.07.5
  • 7
    Poet

    J: David Egan

    T: Roger Varian

    (6) F: 467
    7.07.5
  • 8
    Rhinoplasty

    J: Sam James

    T: K. R. Burke

    (5) F: 032166
    8.08.5
  • 4
    Maybury

    J: Joe Fanning

    T: William Jarvis

    (9) F: 832505
    11.010.0
  • 12
    Never In Fourth

    J: George Rooke

    T: Roger Teal

    (4) F: 305
    8.09.0
  • 5
    La Feile

    J: Connor Murtagh

    T: Richard Fahey

    (8) F: 164
    9.510.0
  • 6
    Sienna Bonnie

    J: Hector Crouch

    T: Jonathan Portman

    (7) F: 754060
    11.013.0
  • 11
    Thunder Buzz

    J: Darragh Keenan

    T: David Evans

    (10) F: 00709
    26.029.0
  • 2
    Red Power

    J: Richard Kingscote

    T: Tom Dascombe

    (12) F: 412404
  • 3
    Costa Adeje

    J: Pierre-Louis Jamin

    T: Tom Dascombe

    (11) F: 332306
  • Unnamed Favourite
  • Unnamed 2nd Favourite
Se hela möteslistan

18:05 Newton Abbot

2m1f NHF, 10 Tävlande

 

 

 

  • 3
    Great Ocean

    J: Tom O'Brien

    T: Philip Hobbs

    3.753.5
  • 12
    Hard Frost

    J: Megan Nicholls

    T: Paul Nicholls

      F: 3-
    2.883.0
  • 1
    Barest Of Margins

    J: Jonathan Burke

    T: Mick Channon

    4.55.5
  • 8
    Almost Gotaway

    J: Ben Jones

    T: Nicky Martin

    8.58.0
  • 10
    Dellaway

    J: Tom Scudamore

    T: David Pipe

    10.011.0
  • 5
    Knowwhentoholdem

    J: Mitchell Bastyan

    T: Milton Harris

    13.012.0
  • 6
    Meechlands Magic

    J: Nick Scholfield

    T: Debra Hamer

      F: 66
    13.015.0
  • 9
    Astronomic View

    J: Lucy Gardner

    T: Susan Gardner

    34.036.0
  • 14
    Royal Myrrh

    J: Fergus Gillard

    T: Bill Turner

      F: 9
    81.071.0
  • 4
    Hoochygoochyman

    J: Conor Ring

    T: Nick Lampard

      F: 5-0
    111.0126.0
  • 2
    Festive Glory

    J: Connor Brace

    T: Fergal O'Brien

  • 7
    Rex Of Temple

    J: Lorcan Murtagh

    T: Harry Fry

  • 11
    Dr Seb

    J: Non Runner

    T: Olly Murphy

  • 13
    Nivlac

    J: Non Runner

    T: Ben Pauling

  • Unnamed Favourite
  • Unnamed 2nd Favourite
Se hela möteslistan

18:20 Carlisle

2m4f hcap Hrd, 11 Tävlande

 

 

 

  • 2
    Calliope

    J: Danny McMenamin

    T: Dianne Sayer

      F: 231344
    6.56.0
  • 12
    Arcanja

    J: Brian Hughes

    T: Rebecca Menzies

      F: 0P4252-
    6.57.5
  • 5
    Headscarf Lil

    J: Sean Quinlan

    T: Nicky Richards

      F: 48-2365
    8.06.5
  • 9
    Brickadank

    J: Miss Becky Smith

    T: Micky Hammond

      F: 7-33495
    11.09.5
  • 10
    Fernhill Lad

    J: Conor O'Farrell

    T: N. W. Alexander

      F: 5889-45
    8.57.0
  • 6
    Lissen To The Lady

    J: Miss J. Walton

    T: Sandy Forster

      F: 6313-14
    8.59.0
  • 8
    Fernhill Dane

    J: Nathan Moscrop

    T: Rebecca Menzies

      F: 9392-
    12.011.0
  • 7
    Paddy The Panda

    J: Alain Cawley

    T: Daragh Bourke

      F: 73/743-
    15.017.0
  • 1
    Very Patient

    J: Ryan Mania

    T: Sue Smith

      F: 9/P6P43-
    17.015.0
  • 3
    Arkyn

    J: Thomas Willmott

    T: Paul Robson

      F: 8/685P-8
    26.023.0
  • 13
    Crakehall Lad

    J: John Kington

    T: Andrew Crook

      F: 3/60-293
    31.0
  • 4
    Your Place

    J: Conner McCann

    T: Lucinda Russell

      F: 68440-
  • 11
    Mcgarry

    J: Thomas Dowson

    T: Philip Kirby

      F: P95904-
  • Unnamed Favourite
  • Unnamed 2nd Favourite
Se hela möteslistan

18:30 Wolverhampton

7f hcap, 12 Tävlande

 

 

 

  • 12
    Duty Beyond

    J: Callum Shepherd

    T: George Boughey

    (1) F: 48-86
    4.334.2
  • 1
    Secret Moment

    J: Marco Ghiani

    T: Saeed bin Suroor

    (8) F: 456372
    4.54.0
  • 5
    Harry Love

    J: A. C. Persse

    T: Ollie Pears

    (2) F: 7-87933
    7.08.0
  • 7
    Onaraggatip

    J: Oisin Murphy

    T: Rod Millman

    (5) F: 633335
    8.511.0
  • 8
    Matamua

    J: P. J. McDonald

    T: Simon & Ed Crisford

    (7) F: 423363
    9.09.5
  • 9
    Fieldsman

    J: Mollie Phillips

    T: Tony Carroll

    (6) F: 922952
    10.011.0
  • 2
    Frow

    J: Ray Dawson

    T: David Brown

    (4) F: 716258
    13.012.0
  • 11
    Al Qaasim

    J: Jason Watson

    T: David O'Meara

    (10) F: 32-367
    17.019.0
  • 4
    Brunel Charm

    J: David Egan

    T: Richard Hughes

    (12) F: 134574
    11.012.0
  • 6
    First Lott

    J: Richard Kingscote

    T: Tom Dascombe

    (3) F: 364466
    23.019.0
  • 3
    Katheefa

    J: James Sullivan

    T: Ruth Carr

    (9) F: 135768
    17.021.0
  • 10
    Port Noir

    J: Darragh Keenan

    T: Robert Stephens

    (11) F: 643015
    19.021.0
  • Unnamed Favourite
  • Unnamed 2nd Favourite
Se hela möteslistan

19:00 Wolverhampton

7f Nov Stks, 12 Tävlande

 

 

 

  • 10
    Eesha Meesh

    J: Marco Ghiani

    T: Marco Botti

    (10) F: 34
    4.03.75
  • 12
    Mumcat

    J: Oisin Murphy

    T: S. P. C. Woods

    (4) F: 28
    4.754.33
  • 2
    City Of Life

    J: Daniel Muscutt

    T: James Ferguson

    (5) F: 8
    9.59.0
  • 4
    Fylde Coast

    J: Tony Hamilton

    T: Richard Fahey

    (7) F: 42
    7.07.5
  • 5
    Mount Kosciuszko

    J: Jamie Spencer

    T: Richard Hannon

    (1) F: 5
    7.07.5
  • 9
    Atlantic Heart

    J: Jack Mitchell

    T: Daniel & Claire Kubler

    (11) F: 4
    11.010.0
  • 1
    Almodovar Del Rio

    J: P. J. McDonald

    T: Marco Botti

    (2) F: 75
    10.011.0
  • 7
    Red Phantom

    J: David Probert

    T: Sir Mark Todd

    (3)
    29.0
  • 3
    Copperplate

    J: David Egan

    T: Richard Hughes

    (12) F: 7
    19.021.0
  • 6
    Petite Joe

    J: Rob Hornby

    T: Ben James

    (6) F: 9
    19.021.0
  • 8
    Sirius White

    J: Darragh Keenan

    T: Henry Spiller

    (9)
  • 11
    Mucuna

    J: Kieran O'Neill

    T: Milton Harris

    (8)
    34.0
  • Unnamed Favourite
  • Unnamed 2nd Favourite
Se hela möteslistan

19:30 Wolverhampton

1m Nursery, 8 Tävlande

 

 

 

  • 7
    Haunted Dream

    J: Oisin Murphy

    T: Ed Dunlop

    (3) F: 93651
    2.42.38
  • 1
    Astaroth

    J: Rhys Clutterbuck

    T: Jamie Osborne

    (5) F: 113114
    7.06.5
  • 5
    Odisseo

    J: Andrea Atzeni

    T: Marco Botti

    (4) F: 969112
    6.06.5
  • 8
    Refai

    J: David Egan

    T: Jane Chapple-Hyam

    (6) F: 885
    8.07.0
  • 3
    Iconic Look

    J: Adam Farragher

    T: Charlie Appleby

    (7) F: 932
    9.510.0
  • 4
    Flaming Lord

    J: George Wood

    T: Harry Eustace

    (1) F: 73225
    10.011.0
  • 2
    Devasboy

    J: Joe Fanning

    T: Mark Johnston

    (8) F: 4213
    17.015.0
  • 6
    Uncs

    J: Rossa Ryan

    T: George Boughey

    (2) F: 416268
    13.015.0
  • Unnamed Favourite
  • Unnamed 2nd Favourite
Se hela möteslistan

20:00 Wolverhampton

1m Nov Stks, 8 Tävlande

 

 

 

  • 8
    Upton Park

    J: Oisin Murphy

    T: Andrew Balding

    (3) F: 3
    3.02.8
  • 7
    Pavlodar

    J: Hector Crouch

    T: Clive Cox

    (1) F: 229
    3.253.5
  • 1
    Foden

    J: Liam Browne

    T: Richard Hannon

    (8) F: 3178
    5.05.5
  • 3
    Loudspeaker

    J: Callum Shepherd

    T: Michael Bell

    (6) F: 54
    15.012.0
  • 4
    Muzaffar

    J: Tony Hamilton

    T: Richard Fahey

    (4) F: 4
    10.011.0
  • 5
    Outsmart

    J: Ben Robinson

    T: Ollie Pears

    (5) F: 233
    13.012.0
  • 9
    Ask Peter

    J: Joe Fanning

    T: Mark Johnston

    (9)
    19.021.0
  • 6
    Pangloss

    J: Martin Harley

    T: Alan King

    (7) F: 9
    41.036.0
  • 2
    Estadio Mestalla

    J: Stevie Donohoe

    T: Henry Spiller

    (2)
  • Unnamed Favourite
  • Unnamed 2nd Favourite
Se hela möteslistan

20:30 Wolverhampton

5f Hcap, 6 Tävlande

 

 

 

  • 2
    Mondammej

    J: Cam Hardie

    T: Antony Brittain

    (6) F: 751010
    3.53.25
  • 3
    Caroline Dale

    J: Rossa Ryan

    T: David Loughnane

    (2) F: 33-8273
    4.54.75
  • 6
    Newyorkstateofmind

    J: Martin Dwyer

    T: William Muir & Chris Grassick

    (5) F: 731454
    4.755.0
  • 1
    Blue De Vega

    J: Ray Dawson

    T: Robert Cowell

    (4) F: 510541
    4.24.33
  • 5
    Mokaatil

    J: David Egan

    T: Ian Williams

    (1) F: 910600
    9.59.0
  • 4
    Royal Birth

    J: Marco Ghiani

    T: Stuart Williams

    (3) F: 418075
    12.011.0
  • Unnamed Favourite
  • Unnamed 2nd Favourite
Se hela möteslistan

21:00 Wolverhampton

5f Nursery, 11 Tävlande

 

 

 

  • 3
    Lucky Man

    J: Angus Villiers

    T: Richard Spencer

    (9) F: 9762
    3.253.5
  • 6
    Global Romance

    J: Silvestre De Sousa

    T: Chris Dwyer

    (5) F: 073
    5.55.0
  • 4
    Gift Horse

    J: Luke Morris

    T: James Tate

    (1) F: 132248
    8.58.0
  • 11
    Sapphires Moon

    J: Marco Ghiani

    T: Tony Carroll

    (10) F: 832253
    8.07.0
  • 8
    Purple Bling

    J: Connor Murtagh

    T: Richard Fahey

    (3) F: 8238
    7.08.5
  • 1
    Jazzy Princess

    J: Barry McHugh

    T: Robert Cowell

    (2) F: 60651
    9.09.5
  • 5
    Goldenhurst

    J: Liam Browne

    T: Richard Hannon

    (8) F: 392150
    13.012.0
  • 2
    Sidcot Swallet

    J: William Carson

    T: Michael Attwater

    (11) F: 2664
    15.0
  • 7
    Chanteiro

    J: Joe Fanning

    T: Mark Johnston

    (6) F: 8547
    15.017.0
  • 9
    Fair And Square

    J: Trevor Whelan

    T: Ronald Harris

    (4) F: 256978
    17.021.0
  • 10
    Chandrika

    J: Stefano Cherchi

    T: Amy Murphy

    (7) F: 2980
    34.036.0
  • Unnamed Favourite
  • Unnamed 2nd Favourite
Se hela möteslistan

21:30 Wolverhampton

1m1f Hcap, 13 Tävlande

 

 

 

  • 2
    Ritchie Valens

    J: Jack Mitchell

    T: Tom Clover

    (10) F: 525457
    6.05.5
  • 10
    Out Of Reason

    J: Martin Harley

    T: Alan King

    (13) F: 5-06344
    6.06.5
  • 5
    Bakersboy

    J: Richard Kingscote

    T: Tom Dascombe

    (5) F: 753728
    8.58.0
  • 4
    Shining Aitch

    J: Barry McHugh

    T: Philip McBride

    (8) F: 313428
    8.58.0
  • 9
    Delph Crescent

    J: Connor Murtagh

    T: Richard Fahey

    (3) F: 236692
    8.08.5
  • 11
    Elusive Artist

    J: Joe Fanning

    T: Mark Johnston

    (9) F: 210-487
    9.010.0
  • 1
    Noble Peace

    J: David Probert

    T: Simon Pearce

    (11) F: 798718
    15.013.0
  • 12
    Rain Gauge

    J: Luke Morris

    T: James Tate

    (2) F: 136646
    8.511.0
  • 13
    Tio Mio

    J: Rossa Ryan

    T: David Loughnane

    (12) F: 8-550
    13.012.0
  • 6
    Star Of Valour

    J: Kieran O'Neill

    T: Colin Tizzard

    (4) F: 38-1636
    17.019.0
  • 8
    El Patron

    J: Ray Dawson

    T: Mark Loughnane

    (6) F: 5287-
    21.019.0
  • 7
    Fox Leicester

    J: Silvestre De Sousa

    T: Shaun Keightley

    (7) F: 335170
    21.019.0
  • 3
    Ajax Tavern

    J: George Rooke

    T: Michael Scudamore

    (1) F: 453-409
    26.034.0
  • Unnamed Favourite
  • Unnamed 2nd Favourite
Se hela möteslistan

14:00 Doncaster

1m Nursery, 7 Tävlande

 

 

 

  • 1
    Find

    J: David Egan

    T: John & Thady Gosden

    (7) F: 52218
  • 2
    Oh Herberts Reign

    J: Ryan Moore

    T: Richard Hannon

    (2) F: 526101
  • 3
    Grey Belle

    J: Jason Hart

    T: Ivan Furtado

    (1) F: 221
  • 4
    Sharvara

    J: Hollie Doyle

    T: Richard Hannon

    (4) F: 8314
  • 5
    Youthful King

    J: Joey Haynes

    T: Luke Dace

    (5) F: 951
  • 6
    Baikal

    J: Andrea Atzeni

    T: Kevin Ryan

    (3) F: 464
  • 7
    Superior Force

    J: Silvestre De Sousa

    T: George Boughey

    (6) F: 120544
  • Unnamed Favourite
  • Unnamed 2nd Favourite
Se hela möteslistan

14:10 Sligo

2m1f Hrd, 5 Tävlande

 

 

 

  • 1
    Ashqar

    J: Mr D. L. Queally

    T: Declan Queally, Ireland

      F: P-P2056
  • 2
    Authorized Art

    J: D. E. Mullins

    T: W. P. Mullins, Ireland

      F: 2/154/-
  • 3
    Ciel De Neige

    J: M. P. Walsh

    T: W. P. Mullins, Ireland

      F: 199-290
  • 4
    I A Connect

    J: Jordan Colin Gainford

    T: Gordon Elliott, Ireland

      F: 3/23-11
  • 5
    Two Shoe Tom

    J: C. D. Maxwell

    T: Dermot Anthony McLoughlin, Ireland

      F: 833855-
  • Unnamed Favourite
  • Unnamed 2nd Favourite
Se hela möteslistan

14:30 Doncaster

1m Mdn Stks, 13 Tävlande

 

 

 

  • 1
    Aiming High

    J: Callum Shepherd

    T: David Simcock

    (1) F: 7
  • 2
    Big News

    J: Oisin Murphy

    T: James Fanshawe

    (6)
  • 3
    Candy Shack

    J: David Egan

    T: David Menuisier

    (3)
  • 4
    Glory And Gold

    J: William Buick

    T: William Haggas

    (13)
  • 5
    Goodison Girl

    J: Luke Morris

    T: Ed de Giles

    (12)
  • 6
    Heart Of Summer

    J: Josephine Gordon

    T: Saeed bin Suroor

    (8)
  • 7
    Moon De Vega

    J: Hector Crouch

    T: Ralph Beckett

    (7) F: 55
  • 8
    Nashwa

    J: Hollie Doyle

    T: John & Thady Gosden

    (2)
  • 9
    Nusa Dua

    J: Jason Hart

    T: Hughie Morrison

    (9) F: 0
  • 10
    One Evening

    J: Ryan Moore

    T: John & Thady Gosden

    (10)
  • 11
    Rumourmonger

    J: Tom Eaves

    T: Ivan Furtado

    (5) F: 7
  • 12
    Suffrajet

    J: Joe Fanning

    T: Mark Johnston

    (4)
  • 13
    Sunaina

    J: Thore Hammer Hansen

    T: Richard Hannon

    (11)
  • Unnamed Favourite
  • Unnamed 2nd Favourite
Se hela möteslistan

14:38 Newbury

6f Mdn stks, 13 Tävlande

 

 

 

  • 1
    Byhookorbycrook

    J: Charlie Bennett

    T: Adam West

    (11)
  • 2
    Delorean

    J: Rob Hornby

    T: Ralph Beckett

    (12)
  • 3
    Grenada

    J: Tyler Heard

    T: Harry Dunlop

    (7) F: 7
  • 4
    Hebrides

    J: Tom Marquand

    T: William Haggas

    (1)
  • 5
    Ingra Tor

    J: James Doyle

    T: Mick Channon

    (5)
  • 6
    King Alfred

    J: Pat Cosgrave

    T: Ed Walker

    (4) F: 0
  • 7
    Libra Tiger

    J: Jamie Spencer

    T: David Menuisier

    (9) F: 4
  • 8
    Octopus

    J: Rhys Clutterbuck

    T: Joseph Tuite

    (2) F: 0
  • 9
    Unsung Hero

    J: Rossa Ryan

    T: Heather Main

    (6)
  • 10
    Vlad The Impaler

    J: Sophie Jones

    T: J. S. Moore

    (8) F: 70
  • 11
    American Kestrel

    J: Sean Levey

    T: Richard Hannon

    (10) F: 9
  • 12
    Ave Maria

    J: Trevor Whelan

    T: Roger Charlton

    (13)
  • 13
    Virtuoso

    J: David Probert

    T: Andrew Balding

    (3)
  • Unnamed Favourite
  • Unnamed 2nd Favourite
Se hela möteslistan

14:45 Sligo

2m1f Hcap hrd, 11 Tävlande

 

 

 

  • 1
    Shes Commanche

    J: Sean Flanagan

    T: Adrian Murray, Ireland

      F: 1241P-0
  • 2
    Red Ball Of Fire

    J: H. Morgan

    T: Mark McNiff, Ireland

      F: 3219
  • 3
    Breezy Bell

    J: C. D. Timmons

    T: Edward Cawley, Ireland

      F: 306-007
  • 4
    Mullins Cross

    J: Shane Fenelon

    T: John Joseph Hanlon, Ireland

      F: 5-04617
  • 5
    Kate Ill Know

    J: D. J. O'Keeffe

    T: Miss D. M. O'Shea, Ireland

      F: 13-8793
  • 6
    Hophornbeam

    J: S. Fitzgerald

    T: Ciaran Murphy, Ireland

      F: 323484
  • 7
    Dawn Wonder

    J: C. P. McNamara

    T: Gavin Patrick Cromwell, Ireland

      F: 830-
  • 8
    Bonnie Kellie

    J: J. S. McGarvey

    T: S. Curling, Ireland

      F: 4-0066
  • 9
    Secrets De Famille

    J: Gavin Peter Brouder

    T: Peter McCreery, Ireland

      F: 080
  • 10
    Eddies Pride

    J: Jordan Colin Gainford

    T: Norman Lee, Ireland

      F: P-P5446
  • 11
    Yeats Encore

    J: S. F. O'Keeffe

    T: Mrs Yvonne Dunleavy, Ireland

      F: 60339-0
  • Unnamed Favourite
  • Unnamed 2nd Favourite
Se hela möteslistan

14:55 Cheltenham

2m4f nov Hrd, 5 Tävlande

 

 

 

  • 1
    Camprond

    J: Aidan Coleman

    T: Philip Hobbs

      F: 2-31421
  • 2
    Mars Harper

    J: Davy Russell

    T: Gordon Elliott, Ireland

      F: 132231
  • 3
    Off Your Rocco

    J: Non Runner

    T: Gordon Elliott, Ireland

      F: 1-1711
  • 4
    Bannixtown Boy

    J: Niall Houlihan

    T: Richard Rowe

      F: 4/74-
  • 5
    All Clenched Up

    J: Paddy Brennan

    T: Fergal O'Brien

      F: 69-4133
  • Unnamed Favourite
  • Unnamed 2nd Favourite
Se hela möteslistan

15:05 Doncaster

7f Mdn stks, 16 Tävlande

 

 

 

  • 1
    Ahamoment

    J: Connor Beasley

    T: David Barron

    (3)
  • 2
    Ample Power

    J: P. J. McDonald

    T: Tom Dascombe

    (2) F: 0
  • 3
    Beluga Gold

    J: Oisin Murphy

    T: John Quinn

    (1) F: 3
  • 4
    Cumulonimbus

    J: Stevie Donohoe

    T: Charlie Fellowes

    (12)
  • 5
    Dion Baker

    J: Tom Eaves

    T: Kevin Ryan

    (11)
  • 6
    Dougies Dream

    J: Faye McManoman

    T: Nigel Tinkler

    (8) F: 0
  • 7
    Eagles Way

    J: Luke Morris

    T: Sir Mark Prescott Bt

    (7)
  • 8
    Farhh Point

    J: David Egan

    T: Tom Clover

    (6)
  • 9
    Jabbar

    J: Hollie Doyle

    T: Andrew Balding

    (16) F: 8
  • 10
    Jimi Hendrix

    J: Hector Crouch

    T: Ralph Beckett

    (10) F: 5
  • 11
    Medrara

    J: Andrea Atzeni

    T: Roger Varian

    (9)
  • 12
    Moonlight Dawn

    J: Lewis Edmunds

    T: Adrian Keatley

    (14)
  • 13
    Overdraft

    J: Jason Hart

    T: John Quinn

    (4) F: 70
  • 14
    Sydney Bay

    J: Shane Gray

    T: Ann Duffield

    (5) F: 9
  • 15
    Velazquez

    J: Robert Havlin

    T: John & Thady Gosden

    (15) F: 026
  • 16
    Volos

    J: Marco Ghiani

    T: Stuart Williams

    (13)
  • Unnamed Favourite
  • Unnamed 2nd Favourite
Se hela möteslistan

15:13 Newbury

1m Nov Stks, 11 Tävlande

 

 

 

  • 1
    Alaadee

    J: Rossa Ryan

    T: Richard Hannon

    (4) F: 9
  • 2
    Alhabor

    J: Martin Harley

    T: Alan King

    (9)
  • 3
    Cresta De Vega

    J: Rob Hornby

    T: Ralph Beckett

    (7) F: 6
  • 4
    Desert William

    J: Dougie Costello

    T: Ian Williams

    (1)
  • 5
    Hines

    J: Charlie Bennett

    T: Adam West

    (5) F: 78
  • 6
    Lionel

    J: Jamie Spencer

    T: David Menuisier

    (2)
  • 7
    Lysander

    J: Tom Marquand

    T: William Haggas

    (10)
  • 8
    Shockwaves

    J: Sean Levey

    T: Hughie Morrison

    (11)
  • 9
    Tidal Storm

    J: Ross Coakley

    T: Ed Walker

    (6) F: 6
  • 10
    Via Serica

    J: Martin Dwyer

    T: Brian Meehan

    (3)
  • 11
    Zain Nights

    J: Trevor Whelan

    T: Roger Charlton

    (8) F: 4
  • Unnamed Favourite
  • Unnamed 2nd Favourite
Se hela möteslistan

15:20 Sligo

2m4f Mdn Hrd, 9 Tävlande

 

 

 

  • 1
    Pipes Of Peace

    J: Mr D. McGill

    T: Gary McGill, Ireland

  • 2
    Sevenna Star

    J: Miss R. Dudfield

    T: Emmet Mullins, Ireland

      F: B08
  • 3
    Justshortofabubble

    J: Mr A. Phelan

    T: David Harry Kelly, Ireland

      F: F0
  • 4
    Sadies Pride

    J: Mr J. W. Kenny

    T: Liam Kenny, Ireland

      F: 21
  • 5
    Dads Lad

    J: Mr C. Mullins

    T: W. P. Mullins, Ireland

      F: 3/23-762
  • 6
    Patricks Hill

    J: Mr S. J. P. Baragry

    T: W. J. Burke, Ireland

      F: 3-P3
  • 7
    Seaforth Mancy

    J: Mr D. Allen

    T: Sean O'Donoghue, Ireland

      F: 8-734
  • 8
    Ambitious Getaway

    J: Mr T. Power Roche

    T: L. Byrne, Ireland

  • 9
    Daenerys Stormborn

    J: Mr S. Cavanagh

    T: L. Byrne, Ireland

      F: 0U/-7865
  • Unnamed Favourite
  • Unnamed 2nd Favourite
Se hela möteslistan

15:30 Cheltenham

2m nov chs, 5 Tävlande

 

 

 

  • 1
    Fidelio Vallis

    J: Harry Cobden

    T: Paul Nicholls

      F: 211-112
  • 2
    Sir Tivo

    J: Bryan Carver

    T: Gary Hanmer

      F: 112121
  • 3
    Any News

    J: Sean Bowen

    T: Neil Mulholland

      F: 12UP-62
  • 4
    Buddy Rich

    J: Davy Russell

    T: Gordon Elliott, Ireland

      F: 1-15222
  • 5
    Third Time Lucki

    J: Harry Skelton

    T: Dan Skelton

      F: 121464-
  • Unnamed Favourite
  • Unnamed 2nd Favourite
Se hela möteslistan

15:40 Doncaster

6f Hkapp, 12 Tävlande

 

 

 

  • 1
    Fresh

    J: Kieran Shoemark

    T: James Fanshawe

    (2) F: 2-51283
  • 2
    Air Raid

    J: Jack Garritty

    T: Jedd O'Keeffe

    (3) F: 10-8033
  • 3
    Chairmanoftheboard

    J: William Buick

    T: Mick Channon

    (4) F: 355321
  • 4
    Soldiers Minute

    J: Callum Rodriguez

    T: Keith Dalgleish

    (11) F: 4-04026
  • 5
    Pendleton

    J: Connor Beasley

    T: Michael Dods

    (10) F: 100085
  • 6
    Rathbone

    J: Megan Nicholls

    T: Kevin Ryan

    (9) F: 152900
  • 7
    Magical Spirit

    J: Tom Eaves

    T: Kevin Ryan

    (7) F: 306340
  • 8
    Lord Rapscallion

    J: Hollie Doyle

    T: Stuart Williams

    (8) F: 443050
  • 9
    Call Me Ginger

    J: Amie Waugh

    T: Jim Goldie

    (5) F: 111267
  • 10
    Gellhorn

    J: Marco Ghiani

    T: Stuart Williams

    (6) F: 514020
  • 11
    Danzan

    J: David Allan

    T: Tim Easterby

    (12) F: 233335
  • 12
    Music Society

    J: Ella McCain

    T: Tim Easterby

    (1) F: 248050
  • Unnamed Favourite
  • Unnamed 2nd Favourite
Se hela möteslistan
Det finns inga tillgängliga lopp för valt datum.

Dagens favoriter

Cash Out tillgängligt
Dagens största favoriter
  • Dagens största favoriter
  • Carlisle Favoriter
  • Newton Abbot Favoriter
  • Wolverhampton Favoriter
130 kr. ger vinsten:

Senaste resultaten

  • 17:10 Vaal (ZA)
    Häst SP
    1st 3. Sprinkles 5,5
    2nd 1. Hollywoodbound 4,5
    3rd 6. Meet The Captain 9
    Ej tävlande: None
    Sprang: 9
    Status: Result
  • 17:05 Thurles (IRE)
    Häst SP
    1st 15. Influential Lady (IRE) 7,5
    2nd 5. Farrawaybay (IRE) 6
    3rd 12. Jenny's Getaway (IRE) 7,5
    4th 3. Something Sweet (IRE) 9
    Ej tävlande: 13. Musical Ava (IRE), 18. Ballyeden Lass (IRE), 19. Some Venture (IRE)
    Sprang: 19
    Status: Result
  • 16:58 Newton Abbot (GB)
    Häst SP
    1st 11. Ten Past Midnight 3,5
    2nd 6. Alramz 1,91
    3rd 7. That Ole Chestnut (IRE) 8,5
    Ej tävlande: 1. Vocal Duke (IRE), 2. Independence (USA), 3. Folly Gate (FR), 9. Poet's Reflection (IRE), 10. Lime Drop (FR), 12. Oneonechop (FR), 13. Sadma
    Sprang: 13
    Status: Result
  • 16:50 Ludlow (GB)
    Häst SP
    1st 6. Imphal 3
    2nd 7. Dynali 9
    Ej tävlande: 2. Major Robinson, 9. Mr Yeats
    Sprang: 9
    Status: Weighed In
  • 16:40 Carlisle (GB)
    Häst SP
    1st 6. Generator City (IRE) 6
    2nd 5. Speak Of The Devil (IRE) 5,5
    3rd 2. Present Chief (IRE) 4
    Ej tävlande: 8. Event Of Sivola (FR)
    Sprang: 8
    Status: Weighed In
  • 16:35 Vaal (ZA)
    Häst SP
    1st 4. Now You See Me 5,5
    2nd 1. Paton's Tears 9
    3rd 2. May Queen 6
    Ej tävlande: None
    Sprang: 10
    Status: Weighed In
  • 16:30 Thurles (IRE)
    Häst SP
    1st 6. Stratum 2,1
    2nd 5. Doctor Duffy 11
    Ej tävlande: None
    Sprang: 6
    Status: Weighed In
  • 16:23 Newton Abbot (GB)
    Häst SP
    1st 2. Arian 5,5
    2nd 6. Chinwag 9
    3rd 4. Tiquer 23
    Ej tävlande: 1. Kauto The King, 7. Corran Cross, 8. Vinnie The Hoddie
    Sprang: 11
    Status: Weighed In
  • 16:15 Ludlow (GB)
    Häst SP
    1st 3. Happy News 10
    2nd 5. Gouet Des Bruyeres 4
    Ej tävlande: None
    Sprang: 6
    Status: Weighed In
  • 16:05 Carlisle (GB)
    Häst SP
    1st 2. Quinta Do Mar 3,75
    2nd 7. Onehundredpercent 3,5
    3rd 5. Red Missile 12
    Ej tävlande: None
    Sprang: 9
    Status: Weighed In
  • 16:00 Vaal (ZA)
    Häst SP
    1st 6. Dark Travel 2,1
    2nd 5. Mckenna Skye 13
    3rd 9. Savage Love 21
    Ej tävlande: None
    Sprang: 11
    Status: Weighed In
  • 15:55 Thurles (IRE)
    Häst SP
    1st 10. Ellaat 7
    2nd 9. Downthecellar 1,73
    3rd 7. Mist On The Bog 19
    4th 5. Secret Sea 15
    Ej tävlande: 17. Killinure Lass, 18. Shantou Warrior, 19. Hitchcock
    Sprang: 19
    Status: Weighed In
  • 15:48 Newton Abbot (GB)
    Häst SP
    1st 3. Might I 1,91
    2nd 8. Thunder Rock 4
    3rd 9. Triple Trade 34
    Ej tävlande: 4. Millbank Flyer, 5. Mojito Royale, 7. Ted's Friend, 11. Advantura, 12. Hazard Collonges, 13. Hidden Heroics, 14. Saoirse Away
    Sprang: 14
    Status: Weighed In
  • 15:40 Ludlow (GB)
    Häst SP
    1st 3. Just The Man 5,5
    2nd 7. Karakoram 6,5
    Ej tävlande: None
    Sprang: 7
    Status: Weighed In
  • 15:30 Carlisle (GB)
    Häst SP
    1st 5. Hardy Du Seuil 4,33
    2nd 4. Tupelo Mississippi 1,2
    Ej tävlande: 1. Ahoy Senor, 2. Cadzand, 3. Deluxe Range
    Sprang: 5
    Status: Weighed In