1. Din totala potentiella vinst överstiger den maximala på 0.00 kr..
  2. Din insats innehåller ogiltiga tecken.
  3. Den lägsta insatsen för systemspel är {0}.
  4. Det maximala antalet kombinationer för systemspel är {0}.
  5. Ökningen av din insats är ej giltig, se nedan.
  6. Dina totala potentiella vinster överskrider maxutdelningen på -1.00 kr..
  7. Bonus kan ej användas: din insats är för låg.Se Regler & Villkor
  8. Bonus kan ej användas: din insats är för hög.Se Regler & Villkor
  9. Bonus kan ej användas: ditt val har för lågt odds.Se Regler & Villkor
  10. Bonus kan ej användas: ditt val har för högt odds.Se Regler & Villkor
  11. Bonusen kan ej användas med Acca Edge.Se Regler & Villkor
  12. Inte tillräckligt med pengar i din huvudplånbok.

Din spelkupong är tom.

Vänligen gör ett eller fler val för att kunna lägga spel.

Insats och vinster
Singlar
Laddar spel
Dina spel har ändrats.

Nästa tävling

Idag

13:30 Wincanton

2m5f Nov Hrd, 16 Tävlande

 

 

 

  • 9
    Mocacreme Has

    J: Jonjo O'Neill Jr.

    T: Colin Tizzard

      F: 36-22
    3.0
  • 12
    Seven No Trumps

    J: Harry Skelton

    T: Dan Skelton

      F: 3
    5.0
  • 8
    Inishbiggle

    J: Daryl Jacob

    T: Harry Fry

      F: 4
    5.04.5
  • 14
    Will Carver

    J: Nico de Boinville

    T: Nicky Henderson

      F: 9
    7.06.0
  • 1
    Broken Halo

    J: Lorcan Williams

    T: Paul Nicholls

      F: P
    7.0
  • 3
    Famoso

    J: Bryony Frost

    T: Paul Nicholls

      F: 48
    8.0
  • 2
    Drumlee Watar

    J: Gavin Sheehan

    T: Warren Greatrex

      F: 43/-
    9.59.0
  • 10
    Niteinshininarmour

    J: Fergus Gillard

    T: Kayley Woollacott

  • 11
    Opening Bid

    J: James Davies

    T: Chris Down

  • 15
    Maid On Mendip

    J: Jack Tudor

    T: Christian Williams

      F: 6
  • 5
    Flick The Switch

    J: Lilly Pinchin

    T: Claire Dyson

      F: 7
  • 6
    Gentleman Kap

    J: Lorcan Murtagh

    T: Harry Fry

      F: 0P
  • 13
    Streets Of London

    J: David Noonan

    T: Anna Newton-Smith

      F: 5/-0
  • 7
    Get On Jeremy

    J: Tom O'Brien

    T: Grant Cann

      F: PP
  • 16
    Minella Beag

    J: Millie Wonnacott

    T: Polly Gundry

      F: 0
  • 4
    Fine Investment

    J: Non Runner

    T: Barry Brennan

      F: 46
  • Unnamed Favourite
  • Unnamed 2nd Favourite
Se hela möteslistan

13:45 Musselburgh

2m4f Mdn Hrd, 7 Tävlande

 

 

 

  • 4
    Presentandcounting

    J: Brian Hughes

    T: Donald McCain

      F: 31-2331
  • 6
    Skatman

    J: Harry Cobden

    T: Paul Nicholls

      F: 8-
  • 1
    Claret Dabbler

    J: Callum Bewley

    T: Harriet Graham

      F: 83/358-
  • 7
    Pure Surf

    J: Conor O'Farrell

    T: Iain Jardine

      F: 47
  • 3
    Famous Moment

    J: Craig Nichol

    T: Rose Dobbin

      F: 88
  • 5
    Shoughalls Boy

    J: Thomas Dowson

    T: Harriet Graham

      F: 990
  • 2
    Epson Roque

    J: Stephen Mulqueen

    T: Katie Scott

      F: 0
  • Unnamed Favourite
  • Unnamed 2nd Favourite
Se hela möteslistan

14:00 Wincanton

2m4f Hcap Chs, 11 Tävlande

 

 

 

  • 1
    Duc Kauto

    J: Jonjo O'Neill Jr.

    T: Colin Tizzard

      F: 00/123-5
  • 2
    Baignard

    J: Fergus Gillard

    T: Nick Mitchell

      F: 87364
    5.0
  • 10
    Scaramucci

    J: Micheal Nolan

    T: Johnny Farrelly

      F: 05628-5
  • 3
    Five Star Getaway

    J: Jack Tudor

    T: Christian Williams

      F: P006-5
    7.06.5
  • 4
    Bolving

    J: Ciaran Gethings

    T: Victor Dartnall

      F: 4/365-6P
  • 9
    Glorious Boru

    J: James Bowen

    T: Andy Irvine

      F: P-73U76
  • 6
    Dont Be Robin

    J: Richie McLernon

    T: Richenda Ford

      F: 356326
    11.0
  • 8
    Catlow

    J: James Davies

    T: Jo Davis

      F: 65-P95P
  • 5
    Apples Queen

    J: Daryl Jacob

    T: Robert Walford

      F: 76F/2/P//-P
    19.0
  • 11
    Lawsons Thorns

    J: James Best

    T: Linda Blackford

      F: 767PP//P-
  • 7
    Bredon Hill Leo

    J: Sean Houlihan

    T: Susan Gardner

      F: 9/67PP/-8
  • Unnamed Favourite
  • Unnamed 2nd Favourite
Se hela möteslistan

14:15 Musselburgh

2m4f Hcap Chs, 9 Tävlande

 

 

 

  • 2
    Eagle Ridge

    J: Brian Hughes

    T: N. W. Alexander

      F: 455113
    3.53.0
  • 7
    Begoodtoyourself

    J: Harry Reed

    T: Christopher Kellett

      F: 4-6F933
    4.04.5
  • 9
    Plan Of Escape

    J: Sean Quinlan

    T: Martin Todhunter

      F: 64P-8P1
    6.56.0
  • 3
    Shallow Run

    J: Henry Brooke

    T: Donald McCain

      F: 02P316
    7.5
  • 4
    Path To Freedom

    J: Page Fuller

    T: Jacqueline Coward

      F: 2/P-3P53
    7.57.0
  • 1
    Izzys Champion

    J: Stephen Mulqueen

    T: Lucinda Russell

      F: 2-0463P
    7.09.0
  • 5
    Roxboro Road

    J: Alain Cawley

    T: Ben Haslam

      F: 4P6-5P5
    9.0
  • 6
    Mannochmore

    J: Derek Fox

    T: Lucinda Russell

      F: 8-39875
    11.012.0
  • 8
    Saltmarket

    J: Ryan Mania

    T: Linda Perratt

      F: 0P6-73P
  • Unnamed Favourite
  • Unnamed 2nd Favourite
Se hela möteslistan

14:30 Wincanton

1m7f Nov Hrd, 16 Tävlande

 

 

 

  • 6
    Robins Dream

    J: Jamie Moore

    T: Gary Moore

      F: 52F
  • 14
    Balko Saint

    J: Chester Williams

    T: Mrs Jane Williams

      F: 223
  • 3
    Chives

    J: Nico de Boinville

    T: Nicky Henderson

  • 4
    Earth Lord

    J: Richard Johnson

    T: Philip Hobbs

      F: 59
  • 11
    Delta Rose

    J: James Davies

    T: Nick Gifford

      F: 7/-F
  • 8
    That Ole Chestnut

    J: Matt Griffiths

    T: Jeremy Scott

      F: 06-4
    34.029.0
  • 5
    Moving Day

    J: Jonjo O'Neill Jr.

    T: Colin Tizzard

      F: 9
  • 9
    Triple Trade

    J: Harry Kimber

    T: Colin Tizzard

  • 2
    Antidote

    J: Kevin Jones

    T: Jimmy Frost

      F: 5P
  • 1
    Alramz

    J: Sean Houlihan

    T: Susan Gardner

      F: 0P
  • 10
    Bees And Honey

    J: Ciaran Gethings

    T: Richard Hawker

      F: 0
  • 16
    Eagles First

    J: James Best

    T: Neil Mulholland

      F: 956
  • 12
    Lady Wolf

    J: Ben Poste

    T: Gail Haywood

      F: 0
  • 15
    Presgrave

    J: Bryony Frost

    T: Jimmy Frost

      F: P0
  • 13
    Power Home

    J: Jonathan Burke

    T: Denis Coakley

      F: P
  • 7
    Serjeant Painter

    J: David Noonan

    T: Helen Rees

      F: 6-0
  • Unnamed Favourite
  • Unnamed 2nd Favourite
Se hela möteslistan

14:40 Lingfield

1m2f Hcap, 14 Tävlande

 

 

 

  • 3
    El Conquistador

    J: Rossa Ryan

    T: Stuart Williams

    (13) F: 0/735-31
    3.53.25
  • 1
    Curtiz

    J: Charlie Bennett

    T: Hughie Morrison

    (4) F: 69824-1
    3.753.5
  • 9
    Deleyll

    J: Adam Kirby

    T: John Butler

    (11) F: 08700-1
    6.0
  • 8
    Cafe Milano

    J: Luke Morris

    T: Simon Dow

    (2) F: 225-34U
  • 13
    Dawn Treader

    J: Ray Dawson

    T: Graeme McPherson

    (7) F: 4809-24
    12.010.0
  • 4
    Decora

    J: Charles Bishop

    T: Sheena West

    (14) F: 5588-26
  • 2
    Yorktown

    J: Robert Havlin

    T: Ali Stronge

    (3) F: 750-
  • 10
    Hot Team

    J: Barry McHugh

    T: Richard Fahey

    (10) F: 3756-90
  • 5
    Rhyme Scheme

    J: Ben Curtis

    T: Michael Appleby

    (8) F: 64565-0
  • 14
    Art Of America

    J: George Rooke

    T: Paddy Butler

    (1) F: 006-996
  • 7
    Departmentalize

    J: Shane Kelly

    T: Pat Phelan

    (9) F: 2890-90
  • 12
    Faramman

    J: Tom Queally

    T: John Wainwright

    (12) F: 234-784
  • 11
    Sing Out Loud

    J: Daniel Muscutt

    T: Michael Madgwick

    (5) F: 7/59079-
  • 6
    Gold Souk

    J: Joshua Bryan

    T: Daniel Steele

    (6) F: 59-0038
  • Unnamed Favourite
  • Unnamed 2nd Favourite
Se hela möteslistan

14:50 Musselburgh

2m4f hcap Hrd, 15 Tävlande

 

 

 

  • 8
    Evas Diva

    J: Kielan Woods

    T: D. J. Jeffreys

      F: 7-6P984
    7.06.0
  • 2
    Gemologist

    J: Blair Campbell

    T: Lucinda Russell

      F: 552322
  • 12
    Millie The Minx

    J: Danny McMenamin

    T: Dianne Sayer

      F: 4-43633
  • 1
    Joie De Vivre

    J: Sean Quinlan

    T: Martin Todhunter

      F: 525132
  • 3
    Calliope

    J: Henry Brooke

    T: Dianne Sayer

      F: 2-12134
  • 11
    Bravantina

    J: Jamie Hamilton

    T: Mark Walford

      F: 7/36-555
    8.5
  • 9
    Leeswood Lily

    J: Brian Hughes

    T: Jennie Candlish

      F: 857247
  • 5
    Camile

    J: Oakley Brown

    T: Iain Jardine

      F: 71-9389
  • 4
    Smart Lass

    J: Conor O'Farrell

    T: Iain Jardine

      F: 220U-48
  • 10
    Bowderek

    J: Callum Bewley

    T: Harriet Graham

      F: 83U2P4
  • 7
    Shabba Dada Do

    J: Theo Gillard

    T: Donald McCain

      F: 0co37-95
    26.0
  • 13
    Baby Jane

    J: Nathan Moscrop

    T: Gillian Boanas

      F: 56786-8
    34.0
  • 6
    Lostnfound

    J: Aaron Anderson

    T: David Thompson

      F: 481809
  • 14
    Orient Sunset

    J: Derek Fox

    T: Ian Duncan

      F: 5-76506
  • 15
    Shanbally Rose

    J: Craig Nichol

    T: Rose Dobbin

      F: 8969
  • Unnamed Favourite
  • Unnamed 2nd Favourite
Se hela möteslistan

15:05 Wincanton

2m4f Hcap Chs, 7 Tävlande

 

 

 

  • 1
    Earlofthecotswolds

    J: Sam Twiston-Davies

    T: Nigel Twiston-Davies

      F: 0-60241
    3.0
  • 2
    Paddys Poem

    J: James Davies

    T: Nick Gifford

      F: 21/12-23
  • 4
    Molineaux

    J: Jonjo O'Neill Jr.

    T: Colin Tizzard

      F: 42-3P22
    5.0
  • 5
    Saint De Reve

    J: Bryony Frost

    T: Paul Nicholls

      F: 318F-PU
    6.5
  • 6
    Enrichissant

    J: Brendan Powell

    T: David Bridgwater

      F: 1-2434P
    11.010.0
  • 3
    Drumcliff

    J: Richie McLernon

    T: Harry Fry

      F: 073636
  • 7
    Keep Moving

    J: Tom O'Brien

    T: Philip Hobbs

      F: 15-4529
    15.0
  • Unnamed Favourite
  • Unnamed 2nd Favourite
Se hela möteslistan

15:15 Lingfield

1m2f Class Stks, 14 Tävlande

 

 

 

  • 13
    Socru

    J: Rossa Ryan

    T: Adam West

    (6) F: 903-343
    4.24.0
  • 4
    Famous Dynasty

    J: Ben Curtis

    T: Michael Blanshard

    (7) F: 37-6530
    4.5
  • 9
    Momtalik

    J: Sean Levey

    T: Ivan Furtado

    (4) F: 43-1366
    5.0
  • 10
    Music Major

    J: Robert Havlin

    T: Michael Attwater

    (5) F: 004-053
    6.07.0
  • 14
    The Bull

    J: Luke Morris

    T: Robyn Brisland

    (12) F: 767-436
    8.5
  • 1
    Anniemation

    J: Rhys Clutterbuck

    T: Brian Barr

    (1) F: 00-5785
    10.0
  • 7
    Mdina

    J: George Bass

    T: Peter Chapple-Hyam

    (9) F: 6952-50
    11.0
  • 3
    Dont Be Surprised

    J: Barry McHugh

    T: Seb Spencer

    (11) F: 377-705
    11.0
  • 2
    Chica Del Dia

    J: Shane Kelly

    T: Simon Dow

    (13) F: 805-668
    13.0
  • 8
    Mickey Drippin

    J: Ray Dawson

    T: Camilla Poulton

    (10) F: 7004-07
  • 11
    New Look

    J: Elisha Whittington

    T: Lisa Williamson

    (2) F: 523350
  • 6
    Jumping Jack

    J: George Rooke

    T: Paddy Butler

    (3) F: 370/090-
  • 12
    Percy Toplis

    J: Darragh Keenan

    T: Christine Dunnett

    (8) F: 470-799
  • 5
    Herre Dittery

    J: Charlie Bennett

    T: Pat Phelan

    (14) F: 096/69-
  • Unnamed Favourite
  • Unnamed 2nd Favourite
Se hela möteslistan

15:25 Musselburgh

3m Nov Hcap Chs, 6 Tävlande

 

 

 

  • 6
    Not The Chablis

    J: Sean Quinlan

    T: N. W. Alexander

      F: 1P-8322
    2.5
  • 1
    Petite Ganache

    J: Brian Hughes

    T: Nicky Richards

      F: 333701
  • 3
    Lord Condi

    J: Conor O'Farrell

    T: Iain Jardine

      F: 547663
  • 2
    Crystal Lad

    J: Stephen Mulqueen

    T: Katie Scott

      F: 6-1P3P4
  • 5
    The Reaping Race

    J: Nathan Moscrop

    T: Rebecca Menzies

      F: 337756
  • 4
    Choix Des Armes

    J: Ross Chapman

    T: Alison Hamilton

      F: 52/0P6-P
  • Unnamed Favourite
  • Unnamed 2nd Favourite
Se hela möteslistan

15:40 Wincanton

1m7f Hcap Hrd, 17 Tävlande

 

 

 

  • 3
    Malina Ocarina

    J: Charlie Todd

    T: Gary Hanmer

      F: 2F540-1
    5.04.75
  • 2
    Doyen Queen

    J: James Best

    T: Paul Henderson

      F: 956
    6.56.0
  • 15
    Miss Harriett

    J: Ben Poste

    T: Polly Gundry

      F: 87-0682
    5.06.0
  • 6
    Amelias Dance

    J: Daryl Jacob

    T: Robert Walford

      F: 629237
    8.58.0
  • 4
    Fleur Du Seuil

    J: Sam Twiston-Davies

    T: Dr Richard Newland

      F: 445555
    8.0
  • 10
    Mighty Meg

    J: David England

    T: Olly Murphy

      F: 3/758-46
    9.0
  • 12
    Tamango

    J: Fergus Gregory

    T: Olly Murphy

      F: 8500
  • 8
    Dylans Sea Song

    J: James Davies

    T: Mark Usher

      F: 371248
    11.0
  • 1
    Fool To Cry

    J: Mitchell Bastyan

    T: Johnny Farrelly

      F: 4//9P-514
    11.0
  • 14
    No No Tonic

    J: Fergus Gillard

    T: Mark Gillard

      F: 5542-56
    11.0
  • 11
    Sue Be It

    J: Jamie Moore

    T: Nikki Evans

      F: 52P50-6
  • 16
    Peltwell

    J: Millie Wonnacott

    T: Neil Mulholland

      F: 624-6P0
    36.029.0
  • 9
    City Flame

    J: C. M. Leonard

    T: Alexandra Dunn

      F: 55-0540
  • 5
    Tranquil Dawn

    J: Paul O'Brien

    T: Barry Brennan

      F: 5-66480
  • 13
    Kalarika

    J: Jonjo O'Neill Jr.

    T: Colin Tizzard

      F: 1/P7-8P0
    34.0
  • 17
    Poets Reflection

    J: Sean Houlihan

    T: Linda Blackford

      F: 5874-5P
    34.0
  • 7
    A New Siege

    J: David Noonan

    T: Nigel Hawke

      F: 457-FP8
  • Unnamed Favourite
  • Unnamed 2nd Favourite
Se hela möteslistan

15:50 Lingfield

1m2f Hcap, 5 Tävlande

 

 

 

  • 3
    Albert Camus

    J: Robert Havlin

    T: John Gosden

    (3) F: 354-
    2.0
  • 4
    Cheeky Az

    J: Ray Dawson

    T: Roger Varian

    (1) F: 432
  • 1
    Currency Exchange

    J: Daniel Muscutt

    T: James Ferguson

    (5) F: 4165-
    6.55.5
  • 2
    Silvestris

    J: Ben Curtis

    T: Mark Johnston

    (4) F: 223214-
  • 5
    Swinton Noon

    J: Theodore Ladd

    T: Michael Appleby

    (2) F: 121-U15
  • Unnamed Favourite
  • Unnamed 2nd Favourite
Se hela möteslistan

16:00 Musselburgh

1m7f Hcap Hrd, 11 Tävlande

 

 

 

  • 11
    Set In Stone

    J: Nathan Moscrop

    T: Rebecca Menzies

      F: 033110
  • 10
    Balranald

    J: Callum Bewley

    T: Keith Dalgleish

      F: 6-45F3F
    5.5
  • 9
    Sword Of Fate

    J: Brian Hughes

    T: Leonard Kerr

      F: 936P23
    6.0
  • 7
    Diamond State

    J: Derek Fox

    T: Lucinda Russell

      F: 8-47463
  • 3
    Kings Creek

    J: Theo Gillard

    T: Iain Jardine

      F: 443145
    8.5
  • 5
    Big Jim Dwyer

    J: Craig Nichol

    T: Keith Dalgleish

      F: 330370
  • 2
    Three Castles

    J: Conor O'Farrell

    T: Keith Dalgleish

      F: 52-4P44
  • 8
    Sarvi

    J: Harry Reed

    T: Jim Goldie

      F: 524177
  • 4
    Totally Rejected

    J: Henry Brooke

    T: Donald McCain

      F: 9-1305
  • 1
    Fisher Green

    J: Ross Chapman

    T: Maurice Barnes

      F: 0158-F5
    34.0
  • 6
    Jorgie

    J: Sean Quinlan

    T: Jim Goldie

      F: 1459
  • Unnamed Favourite
  • Unnamed 2nd Favourite
Se hela möteslistan

16:10 Wincanton

2m5f Hcap hrd, 18 Tävlande

 

 

 

  • 11
    Soyouthinksoagain

    J: Harry Skelton

    T: Dan Skelton

      F: 000-213
  • 4
    Akarita Lights

    J: Charlie Todd

    T: Ian Williams

      F: 1735-82
    5.5
  • 5
    Golden Emblem

    J: Sam Twiston-Davies

    T: Neil Mulholland

      F: 3/-05612
    6.0
  • 6
    Grand Lord

    J: Ciaran Gethings

    T: Stuart Edmunds

      F: 36-0402
    10.0
  • 8
    Guguss Collonges

    J: Joshua Moore

    T: Gary Moore

      F: 6744
    11.010.0
  • 3
    Conceal

    J: Daryl Jacob

    T: Ben Pauling

      F: 83-285
    11.0
  • 7
    Dash Of Blue

    J: Bryan Carver

    T: Ben Case

      F: 3-31494
    15.013.0
  • 9
    Project Mars

    J: Connor Brace

    T: Fergal O'Brien

      F: 13-3315
    11.0
  • 2
    Freddie Darling

    J: Lorcan Murtagh

    T: Harry Fry

      F: 35-5445
    12.0
  • 12
    Bellevarde Express

    J: Rex Dingle

    T: Jeremy Scott

      F: 6-854P3
    23.017.0
  • 17
    In Rem

    J: Jamie Moore

    T: Gary Moore

      F: 2/0-05
    19.0
  • 1
    Folly Gate

    J: Chester Williams

    T: Mrs Jane Williams

      F: 854-FP
    19.0
  • 14
    Who Shot Jr

    J: Jonjo O'Neill Jr.

    T: Colin Tizzard

      F: 7-5PP78
  • 15
    No Drama

    J: Tom O'Brien

    T: Paul Henderson

      F: 400
    51.0
  • 16
    Soloist

    J: Ben Jones

    T: Alexandra Dunn

      F: P8-7
    34.0
  • 13
    Winter Spice

    J: Mitchell Bastyan

    T: Johnny Farrelly

      F: 15/0P6F-
    34.0
  • 18
    Counteract

    J: Micheal Nolan

    T: Suzy Smith

      F: 066-090
  • 10
    Call Simon

    J: Non Runner

    T: Nicky Martin

      F: 63-353P
  • Unnamed Favourite
  • Unnamed 2nd Favourite
Se hela möteslistan

16:25 Lingfield

5f Nov Stks, 5 Tävlande

 

 

 

  • 3
    Four Adaay

    J: Sean Levey

    T: Rod Millman

    (4) F: 554332-
    2.883.0
  • 2
    Zen Dancer

    J: Adam Kirby

    T: Martin Smith

    (1) F: 0-3
    3.25
  • 5
    Miss Seafire

    J: Clifford Lee

    T: K. R. Burke

    (2) F: 4
    5.04.5
  • 1
    Sugar Dumpling

    J: Ray Dawson

    T: Robert Cowell

    (5) F: 31
    4.03.75
  • 4
    Havana Queen

    J: Liam Keniry

    T: Ivan Furtado

    (3)
  • Unnamed Favourite
  • Unnamed 2nd Favourite
Se hela möteslistan

16:35 Musselburgh

3m2f Chs, 7 Tävlande

 

 

 

  • 1
    Alcala

    J: Harry Cobden

    T: Paul Nicholls

      F: 6/F129-2
    1.57
  • 3
    Looking Well

    J: Ryan Day

    T: Nicky Richards

      F: 9F1F/-4P
  • 2
    Federici

    J: Brian Hughes

    T: Donald McCain

      F: 1301P3
  • 4
    Killer Crow

    J: Sam Coltherd

    T: J. C. Clark

      F: 33/0P2/4-
  • 6
    Point The Way

    J: Billy Garritty

    T: Mrs Freya Brewer

      F: 3534U//-P
  • 7
    Supreme Steel

    J: Theo Gillard

    T: Mrs Freya Brewer

      F: 6//6723-6
  • 5
    Lord Ballim

    J: Conor O'Farrell

    T: Miss H. M. McMahon

      F: 4su43P-P
  • Unnamed Favourite
  • Unnamed 2nd Favourite
Se hela möteslistan

16:45 Wincanton

2m4f Hunter's Chs, 9 Tävlande

 

 

 

  • 1
    Caid Du Berlais

    J: Bryony Frost

    T: S. Loxton

      F: 8/51/P/1P-
  • 3
    Dashing Perk

    J: Sam Twiston-Davies

    T: Dr Richard Newland

      F: 12P-42P
  • 5
    Capitaine

    J: Harry Skelton

    T: Ms Georgina Nicholls

      F: 102/329-
  • 2
    Conrad Hastings

    J: Tom Cannon

    T: S. C. Robinson

      F: 384/165-
    8.0
  • 8
    Golden Tobouggan

    J: Alex Edwards

    T: Mrs Julie Wadland

    11.010.0
  • 4
    Doc Carver

    J: James Davies

    T: Dennis Pugh

      F: 831243/-
  • 9
    Tom Barton

    J: Daryl Jacob

    T: Mrs S. Alner

      F: 55//U//-
  • 6
    Dr Rhythm

    J: David Prichard

    T: K. J. Cumings

      F: 0/5/-
  • 7
    Eric The Third

    J: David Noonan

    T: J. Heard

      F: 5/05747-
  • Unnamed Favourite
  • Unnamed 2nd Favourite
Se hela möteslistan

16:55 Lingfield

6f Hkapp, 9 Tävlande

 

 

 

  • 5
    River Wharfe

    J: Luke Morris

    T: Tony Carroll

    (3) F: 8261-22
    2.75
  • 7
    Propagation

    J: Tyler Saunders

    T: Charles Hills

    (1) F: 46-7
    4.5
  • 1
    Rosemary And Thyme

    J: Ben Curtis

    T: Hughie Morrison

    (5) F: 365-
    4.754.5
  • 8
    Patsy Fagan

    J: Barry McHugh

    T: Richard Fahey

    (7) F: 42424-4
    8.59.0
  • 6
    Lothian

    J: Robert Havlin

    T: Michael Attwater

    (2) F: 24445-6
    11.0
  • 4
    Power On

    J: Adam Kirby

    T: John Butler

    (6) F: 92746-4
    8.5
  • 3
    Wudashudacuda

    J: Owen Lewis

    T: Roger Teal

    (4) F: 30-25
    11.09.0
  • 2
    Dacesa

    J: Darragh Keenan

    T: David Evans

    (9) F: 4404-44
    12.0
  • 9
    Shessweet

    J: George Rooke

    T: Paddy Butler

    (8) F: 70707-5
  • Unnamed Favourite
  • Unnamed 2nd Favourite
Se hela möteslistan

17:05 Musselburgh

3m Hcap Hrd, 6 Tävlande

 

 

 

  • 1
    Get The Appeal

    J: Harry Cobden

    T: Paul Nicholls

      F: 6-0F341
    2.12.0
  • 6
    Dora De Janeiro

    J: John Kington

    T: Simon West

      F: 41-3622
    5.0
  • 5
    Henrys Joy

    J: Theo Gillard

    T: Donald McCain

      F: 232U62
    4.5
  • 2
    Sidi Ismael

    J: Craig Nichol

    T: Keith Dalgleish

      F: P-22F43
  • 4
    Order Of Thistle

    J: Blair Campbell

    T: Lucinda Russell

      F: 315-856
    8.0
  • 3
    River Icon

    J: Conor O'Farrell

    T: Iain Jardine

      F: 8-41257
    15.0
  • Unnamed Favourite
  • Unnamed 2nd Favourite
Se hela möteslistan

17:25 Lingfield

7f Mdn stks, 11 Tävlande

 

 

 

  • 9
    Shaqeeqa

    J: Ray Dawson

    T: David Loughnane

    (10) F: 95-562
  • 1
    Day Trader

    J: Rossa Ryan

    T: Richard Hannon

    (9) F: 9-34
    2.75
  • 5
    Zumaaty

    J: Adam McNamara

    T: Archie Watson

    (8) F: 0-
    8.0
  • 10
    Spirituoso

    J: Tom Queally

    T: George Margarson

    (3) F: 83
    10.09.0
  • 2
    Gdaay

    J: Ben Curtis

    T: Joseph Parr

    (11)
  • 4
    My Boy Frankie

    J: Robert Havlin

    T: Adam West

    (5) F: 7
    21.0
  • 6
    Belletti

    J: Alistair Rawlinson

    T: Daniel & Claire Kubler

    (7)
  • 7
    Broughtons Peace

    J: Barry McHugh

    T: Philip McBride

    (1) F: 0-
  • 3
    Kodi Gold

    J: Liam Keniry

    T: Christine Dunnett

    (6) F: 56
  • 8
    Queen Sarabi

    J: Clifford Lee

    T: Tony Carroll

    (4)
  • 11
    Tobie Jones

    J: William Cox

    T: Polly Gundry

    (2) F: 0
  • Unnamed Favourite
  • Unnamed 2nd Favourite
Se hela möteslistan

17:35 Musselburgh

2m6f Chs, 11 Tävlande

 

 

 

  • 2
    Captain Bucks

    J: Harry Cobden

    T: S. Loxton

      F: 553/-137
  • 8
    Six A Side

    J: Jamie Hamilton

    T: W. J. Milburn

      F: 1/3//-
  • 11
    Absainte

    J: Philip Armson

    T: R. Tate

      F: 6F/7/332-
    9.58.5
  • 1
    Bletchley Castle

    J: Max Kendrick

    T: Miss H. Brookshaw

      F: P72P-PU
  • 4
    Dark Mahler

    J: Billy Garritty

    T: Mrs Freya Brewer

      F: 16/6/2-65
    15.013.0
  • 5
    Midnight Request

    J: William Shanahan

    T: R. A. Owen

      F: 01867-P
  • 6
    Peep Oday Dell

    J: Craig Nichol

    T: Miss Annabelle Sowray

  • 9
    Thyne For Gold

    J: Joe Williamson

    T: R. A. Owen

      F: 3347/4-P
  • 10
    West Torr

    J: Tom Midgley

    T: A W Barker

      F: 52/33/P/-P
  • 7
    Royal Chant

    J: Page Fuller

    T: Mrs C. A. Coward

      F: P
  • 3
    Magna Sam

    J: Non Runner

    T: G. Slade-Jones

      F: 90/0/1P-P
  • Unnamed Favourite
  • Unnamed 2nd Favourite
Se hela möteslistan

17:45 Kempton

1m2f Hcap, 7 Tävlande

 

 

 

  • 1
    Sky Defender

    J: Joe Fanning

    T: Mark Johnston

    (7) F: 0226-32
  • 4
    Luckys Dream

    J: Richard Kingscote

    T: Ian Williams

    (3) F: 5924-11
    4.0
  • 2
    Assimilation

    J: Joanna Mason

    T: Ed Walker

    (5) F: 741-315
  • 5
    Al Muffrih

    J: Marco Ghiani

    T: Stuart Williams

    (4) F: 324-444
    6.0
  • 7
    Master The Stars

    J: Cieren Fallon

    T: Ed Dunlop

    (2) F: 5/21233-
  • 3
    Dashing Roger

    J: Hollie Doyle

    T: William Stone

    (6) F: 621215-
    11.0
  • 6
    Racing Country

    J: David Probert

    T: Daniel Steele

    (1) F: 807011//-
  • Unnamed Favourite
  • Unnamed 2nd Favourite
Se hela möteslistan

17:55 Lingfield

7f Mdn stks, 10 Tävlande

 

 

 

  • 9
    Sea Of Charm

    J: Luke Morris

    T: Harry Dunlop

    (4) F: 426-
  • 1
    Berties Wish

    J: Adam Kirby

    T: Clive Cox

    (1) F: 46-
  • 3
    He Can Dance

    J: Ben Curtis

    T: Sylvester Kirk

    (10) F: 4-642
  • 5
    Tajdid

    J: Sean Levey

    T: Richard Hannon

    (2) F: 80-
    10.09.5
  • 7
    Hot Chesnut

    J: George Downing

    T: Dean Ivory

    (8)
  • 6
    Friendly Princess

    J: Liam Keniry

    T: J. S. Moore

    (5)
  • 2
    Goingtocalifornia

    J: Tyler Saunders

    T: Dominic Ffrench Davis

    (7) F: 90-
  • 8
    Money Honey

    J: George Rooke

    T: Gay Kelleway

    (3) F: 95
  • 4
    Petesorse

    J: Shane Kelly

    T: Simon Dow

    (9) F: 8
  • 10
    The Yellow Mini

    J: William Cox

    T: Polly Gundry

    (6) F: 700-9
  • Unnamed Favourite
  • Unnamed 2nd Favourite
Se hela möteslistan

18:15 Kempton

6f Class Stks, 12 Tävlande

 

 

 

  • 1
    Aguerooo

    J: Hayley Turner

    T: Charlie Wallis

    (11) F: 9699-61
    3.0
  • 9
    Rainbow Mirage

    J: David Probert

    T: Mark Rimell

    (9) F: 564-524
    4.33
  • 2
    Boy George

    J: Kieran Shoemark

    T: Dominic Ffrench Davis

    (7) F: 68-7545
    6.0
  • 7
    Krazy Paving

    J: Grace McEntee

    T: Olly Murphy

    (10) F: 009-127
    6.0
  • 12
    Toolmaker

    J: Richard Kingscote

    T: David Flood

    (12) F: 69-5220
  • 11
    Terri Rules

    J: Dougie Costello

    T: Lee Carter

    (3) F: 348664-
  • 8
    La Roca Del Fuego

    J: Hollie Doyle

    T: Geoffrey Deacon

    (8) F: 9760//-9
    13.012.0
  • 3
    Burning Sun

    J: William Carson

    T: Anthony Carson

    (1) F: 44957-6
    15.0
  • 4
    Carriage Clock

    J: Josephine Gordon

    T: Steph Hollinshead

    (6) F: 79-9893
    23.0
  • 5
    Fantasy Justifier

    J: Martin Harley

    T: Ronald Harris

    (2) F: 05098-6
    21.0
  • 6
    Kelinda Dice

    J: Callum Shepherd

    T: Mick Quinn

    (4) F: 6/627-77
  • 10
    Starchant

    J: Kieran O'Neill

    T: John Bridger

    (5) F: 86-5830
  • Unnamed Favourite
  • Unnamed 2nd Favourite
Se hela möteslistan

18:25 Lingfield

7f hcap, 10 Tävlande

 

 

 

  • 5
    Charles Le Brun

    J: Tyler Saunders

    T: Jonathan Portman

    (2) F: 1732-43
    3.5
  • 1
    Shackabooah

    J: Darragh Keenan

    T: Scott Dixon

    (1) F: 4-76249
    4.33
  • 4
    Deception Valley

    J: George Bass

    T: Mick Channon

    (3) F: 779-5
    6.0
  • 2
    Afro Blue

    J: Frederick Larson

    T: Michael Appleby

    (10) F: 5800-74
  • 3
    Everkyllachy

    J: Mark Crehan

    T: George Boughey

    (7) F: 54-3225
    6.0
  • 6
    Dreamboat Annie

    J: Isobel Francis

    T: Mark Usher

    (6) F: 585-548
    15.017.0
  • 8
    Urban Highway

    J: Elisha Whittington

    T: Tony Carroll

    (4) F: 8850-85
  • 9
    Deeds Not Words

    J: Ellie MacKenzie

    T: Robyn Brisland

    (5) F: 48-6369
  • 7
    Mercers

    J: George Rooke

    T: Paddy Butler

    (9) F: 07-2637
  • 10
    Haraz

    J: William Humphrey

    T: Paddy Butler

    (8) F: 97-7679
  • Unnamed Favourite
  • Unnamed 2nd Favourite
Se hela möteslistan
Det finns inga tillgängliga lopp för valt datum.

Dagens favoriter

Cash Out tillgängligt
Dagens största favoriter
  • Dagens största favoriter
  • Wincanton Favoriter
  • Musselburgh Favoriter
  • Lingfield Favoriter
  • Kempton Favoriter
130 kr. ger vinsten:

Senaste resultaten

  • 01:06 Turf Paradise (USA)
    Häst SP
    1st 3. Cairo King 9,7
    2nd 5. Thirty Seconds Out 13,4
    3rd 4. Great Ulysses 6,7
    Ej tävlande: None
    Sprang: 9
    Status: Weighed In