1. Din totala potentiella vinst överstiger den maximala på 0.00 kr..
  2. Din insats innehåller ogiltiga tecken.
  3. Den lägsta insatsen för systemspel är {0}.
  4. Det maximala antalet kombinationer för systemspel är {0}.
  5. Ökningen av din insats är ej giltig, se nedan.
  6. Dina totala potentiella vinster överskrider maxutdelningen på -1.00 kr..
  7. Bonus kan ej användas: din insats är för låg.Se Regler & Villkor
  8. Bonus kan ej användas: din insats är för hög.Se Regler & Villkor
  9. Bonus kan ej användas: ditt val har för lågt odds.Se Regler & Villkor
  10. Bonus kan ej användas: ditt val har för högt odds.Se Regler & Villkor
  11. Bonusen kan ej användas med Acca Edge.Se Regler & Villkor
  12. Inte tillräckligt med pengar i din huvudplånbok.

Din spelkupong är tom.

Vänligen gör ett eller fler val för att kunna lägga spel.

Insats och vinster
Singlar
Laddar spel
Dina spel har ändrats.

Nästa tävling

Imorgon

13:30 Sedgefield

2m1f Hcap hrd, 8 Tävlande

 

 

 

  • 3
    Millie The Minx

    J: Theo Gillard

    T: Dianne Sayer

      F: 1F63-32
  • 1
    Christmas In Usa

    J: Bruce Lynn

    T: N. W. Alexander

      F: 64112-8
  • 8
    Sweet Marmalade

    J: Billy Garritty

    T: Brian Ellison

      F: 585P-
    5.0
  • 2
    Little Pippin

    J: Joe Williamson

    T: Tony Coyle

      F: 50/5139-
  • 6
    First Of Never

    J: Blair Campbell

    T: Lynn Siddall

      F: 1F721-6
  • 4
    Oceanus

    J: Danny McMenamin

    T: Dianne Sayer

      F: 3/5-6377
  • 5
    Jo Cashflow

    J: Thomas Dowson

    T: Chris Grant

      F: 47PP87-
  • 7
    Fast And Friendly

    J: Lorcan Murtagh

    T: Barry Murtagh

      F: 60U-P09
  • Unnamed Favourite
  • Unnamed 2nd Favourite
Se hela möteslistan

13:40 Clonmel

2m Mdn Hrd, 6 Tävlande

 

 

 

  • 1
    Equilibrium

    J: P. Townend

    T: W. P. Mullins, Ireland

      F: 8-
  • 2
    Family Business

    J: C. P. McNamara

    T: Donal Coffey, Ireland

      F: 9-
  • 3
    Kalanisi Og

    J: Mr P. W. Mullins

    T: W. P. Mullins, Ireland

      F: 1-72
  • 4
    Joshsbar

    J: L. P. Gilligan

    T: Paul John Gilligan, Ireland

  • 5
    Aurora Sunrise

    J: J. P. O'Sullivan

    T: P. J. Rothwell, Ireland

      F: 4P
  • 6
    Ciaras Treasure

    J: L. P. Dempsey

    T: Ross O'Sullivan, Ireland

      F: 8
  • Unnamed Favourite
  • Unnamed 2nd Favourite
Se hela möteslistan

13:55 Taunton

2m3f Sell Hrd, 8 Tävlande

 

 

 

  • 5
    Sleep Easy

    J: Tom Scudamore

    T: Neil Mulholland

      F: 833-140
  • 7
    Utility

    J: Tom Cannon

    T: David Bridgwater

      F: 511F40
  • 2
    Golden Poet

    J: Tom Bellamy

    T: Keiran Burke

      F: 89F7-50
  • 1
    Farmer Boy

    J: David Noonan

    T: Nigel Hawke

      F: 245225
    8.07.5
  • 3
    Ragtag Rascal

    J: Bryan Carver

    T: Jimmy Frost

  • 6
    Top Of The Rocks

    J: Page Fuller

    T: Katie Stephens

      F: 6-52689
  • 8
    War Drums

    J: Micheal Nolan

    T: Alexandra Dunn

      F: P-8
  • 4
    Seeanythingyoulike

    J: Non Runner

    T: Jeremy Scott

      F: 644/-723
  • Unnamed Favourite
  • Unnamed 2nd Favourite
Se hela möteslistan

14:00 Sedgefield

2m Nov Hcap Chs, 8 Tävlande

 

 

 

  • 1
    Goldencard

    J: Craig Nichol

    T: Keith Dalgleish

      F: 43-7611
    2.5
  • 8
    Ringaringarosie

    J: Danny McMenamin

    T: Martin Todhunter

      F: 316221
  • 2
    Ettila De Sivola

    J: Brian Hughes

    T: James Ewart

      F: 1/132-5
    6.5
  • 4
    Torrid

    J: Jamie Hamilton

    T: Michael Easterby

      F: 3222-3
  • 5
    Cybalko

    J: Jonathan England

    T: Sam England

      F: 225F46-
    8.5
  • 7
    Lough Legend

    J: Danny Cook

    T: Sue Smith

      F: 33/937-9
    15.013.0
  • 6
    Inca Gold

    J: Richie McLernon

    T: Ben Haslam

      F: 407656
  • 3
    Our Lucas

    J: Ross Chapman

    T: Daragh Bourke

      F: 8/10-980
    23.0
  • Unnamed Favourite
  • Unnamed 2nd Favourite
Se hela möteslistan

14:10 Clonmel

2m3f Mdn Hrd, 13 Tävlande

 

 

 

  • 1
    Thunder Down under

    J: Keith Donoghue

    T: Gordon Elliott, Ireland

      F: 15-4
  • 2
    Arahecan

    J: Rachael Blackmore

    T: Henry de Bromhead, Ireland

      F: 4P-
  • 3
    Braeside

    J: Davy Russell

    T: Gordon Elliott, Ireland

      F: 2224-
  • 4
    Campo Viego

    J: B. Hayes

    T: James Daniel Dullea, Ireland

      F: 8
  • 5
    Da Big Fella

    J: K. J. Brouder

    T: Eamon Courtney, Ireland

      F: 4
  • 6
    Email Rose

    J: Robbie Power

    T: Henry de Bromhead, Ireland

      F: F59-2
  • 7
    Imperial Man

    J: D. J. McInerney

    T: Aengus King, Ireland

  • 8
    Kchou Du Pecos Aa

    J: P. Townend

    T: W. P. Mullins, Ireland

      F: 4-
  • 9
    Millen To One

    J: L. P. Dempsey

    T: F. Flood, Ireland

      F: 5/7-4
  • 10
    More Music

    J: J. J. Slevin

    T: S. J. Treacy, Ireland

      F: 0
  • 11
    Vis Ta Loi

    J: D. E. Mullins

    T: W. P. Mullins, Ireland

      F: 3/-
  • 12
    Direct Image

    J: Philip Enright

    T: Robert Tyner, Ireland

      F: 06
  • 13
    Montys Mission

    J: Sean Flanagan

    T: James Joseph Mangan, Ireland

      F: P/8-
  • Unnamed Favourite
  • Unnamed 2nd Favourite
Se hela möteslistan

14:15 Ludlow

2m Mdn Hrd, 9 Tävlande

 

 

 

  • 5
    Getariver

    J: Harry Skelton

    T: Dan Skelton

      F: 11-4
  • 4
    Feuille De Chene

    J: Barry Geraghty

    T: Philip Hobbs

      F: 121-
  • 1
    Belatrix Lestrange

    J: Tom O'Brien

    T: Henry Daly

      F: 22
  • 3
    Felicidad

    J: Sam Twiston-Davies

    T: Nick Williams

      F: 4223-
    15.0
  • 9
    Zoutoise

    J: Jonathan Burke

    T: Tom George

      F: 18-3
  • 8
    Stacey Sue

    J: Kielan Woods

    T: Alex Hales

      F: 1210-
  • 6
    Mick Mona

    J: Liam Treadwell

    T: Alastair Ralph

      F: 003-5
  • 2
    Eleanor Bob

    J: Charlie Deutsch

    T: Venetia Williams

      F: 4240-
  • 7
    Ruby Tiger

    J: Richard Patrick

    T: Henry Daly

      F: 3/35P-6
  • Unnamed Favourite
  • Unnamed 2nd Favourite
Se hela möteslistan

14:25 Taunton

2m Mdn Hrd, 14 Tävlande

 

 

 

  • 1
    Bathsheba Bay

    J: Harry Cobden

    T: Paul Nicholls

      F: 32
  • 3
    Derek Duval

    J: Daryl Jacob

    T: Suzi Best

      F: 954
  • 4
    Dothraki Prince

    J: Alan Johns

    T: Tim Vaughan

      F: 33-3
    5.55.0
  • 8
    Roar

    J: Nico de Boinville

    T: Ed de Giles

  • 2
    Blazing Saddles

    J: Matt Griffiths

    T: Jeremy Scott

      F: 0
    26.019.0
  • 11
    Czech Her Out

    J: Tom Scudamore

    T: Michael Scudamore

      F: 529-6
    17.021.0
  • 6
    Mood For Mischief

    J: Jeremiah McGrath

    T: James Bennett

      F: 53
  • 7
    Nightboattoclyro

    J: Jamie Bargary

    T: David Dennis

      F: 3-6
  • 5
    Initiative

    J: Sean Houlihan

    T: Richard Price

      F: 74
    51.0
  • 12
    Everlasting Sea

    J: David Noonan

    T: Stuart Kittow

      F: 4
  • 14
    Nafaayes

    J: Dave Crosse

    T: Jean-Rene Auvray

      F: P
  • 13
    Marthas Dream

    J: James Best

    T: Sarah Robinson

      F: 5/P-
  • 9
    Seasearch

    J: Micheal Nolan

    T: Carroll Gray

      F: 0
  • 10
    Tallys Son

    J: Shane Quinlan

    T: Grace Harris

      F: 00
  • Unnamed Favourite
  • Unnamed 2nd Favourite
Se hela möteslistan

14:35 Sedgefield

2m1f Nov Hrd, 12 Tävlande

 

 

 

  • 10
    Minella Trump

    J: Brian Hughes

    T: Donald McCain

  • 11
    Order Of Thistle

    J: Blair Campbell

    T: Lucinda Russell

      F: 4-15
  • 1
    Masters Apprentice

    J: Jamie Hamilton

    T: Mark Walford

      F: 1
  • 3
    Broadway Joe

    J: Lucy Alexander

    T: N. W. Alexander

  • 8
    Gameface

    J: Richie McLernon

    T: Ben Haslam

      F: 0-5
  • 12
    So You Thought

    J: John Kington

    T: Simon West

  • 5
    Cilluirid

    J: Mr William Easterby

    T: Tim Easterby

      F: 7
  • 7
    Flamboyant Joyaux

    J: Danny Cook

    T: Sue Smith

      F: 8
  • 2
    Alph

    J: Nathan Moscrop

    T: Rebecca Menzies

      F: 2766-
  • 4
    Cheers Jd

    J: Joe Williamson

    T: Justin Landy

      F: 0/-
  • 9
    Highwayman

    J: Mr Aaron Anderson

    T: David Thompson

      F: 6
  • 6
    Donald Dux

    J: Thomas Dowson

    T: Andrew Crook

      F: 04-9
  • Unnamed Favourite
  • Unnamed 2nd Favourite
Se hela möteslistan

14:40 Clonmel

2m3f Hkapp Hrd, 16 Tävlande

 

 

 

  • 1
    Reine Fee

    J: Donagh Meyler

    T: Shane Crawley, Ireland

      F: 4021-4ro
  • 2
    Crazyheart

    J: Mr S. F. O'Keeffe

    T: Paul Nolan, Ireland

      F: 132-342
  • 3
    Une Lavandiere

    J: Daniel Holden

    T: Henry de Bromhead, Ireland

      F: 64F/58P-
  • 4
    Port Rashid

    J: P. Townend

    T: Timothy Townend, Ireland

      F: 2477P-3
  • 5
    Fulysse

    J: Jonathan Moore

    T: Gavin Patrick Cromwell, Ireland

      F: 0/-260
  • 6
    Fallen Forest

    J: C. D. Maxwell

    T: William Durkan, Ireland

      F: 04F-6
  • 7
    Fou Diligence

    J: L. P. Dempsey

    T: J. P. Dempsey, Ireland

      F: 3-23
  • 8
    Blaze A Trail

    J: C. P. McNamara

    T: Miss Elizabeth Doyle, Ireland

      F: 663668
  • 9
    Take A Punt

    J: A. M. McCurtin

    T: John J. Walsh, Ireland

      F: 3050-
  • 10
    Burlesque Queen

    J: J. P. O'Sullivan

    T: Miss Elizabeth Doyle, Ireland

      F: 069712
  • 11
    Vipers Nest

    J: J. S. McGarvey

    T: John Queally, Ireland

      F: 708-7
  • 12
    Shantou Sisu

    J: D. E. Mullins

    T: W. J. Lanigan, Ireland

      F: 75430-2
  • 13
    Currigs Girl

    J: K. J. Brouder

    T: Denis Leahy, Ireland

      F: 05508-0
  • 14
    Feyan

    J: Philip Enright

    T: Robert Tyner, Ireland

      F: 0000-03
  • 15
    Costalita

    J: A. W. Short

    T: P. J. Rothwell, Ireland

      F: 0806-0U
  • 16
    Fly Round The Bend

    J: D. J. O'Keeffe

    T: John J. Walsh, Ireland

      F: 0U-8554
  • Unnamed Favourite
  • Unnamed 2nd Favourite
Se hela möteslistan

14:50 Ludlow

2m Nov Hcap Chs, 9 Tävlande

 

 

 

  • 1
    Darling Alko

    J: Sam Twiston-Davies

    T: Nigel Twiston-Davies

      F: 9/08-474
  • 5
    Seeanythingyoulike

    J: Rex Dingle

    T: Jeremy Scott

      F: 644/-723
  • 4
    Cock A Doodle Doo

    J: Charlie Deutsch

    T: Venetia Williams

      F: 67952-2
  • 7
    Noble Saffron

    J: Jamie Moore

    T: David Bridgwater

      F: P5P0-14
  • 8
    Corrie Loch

    J: Ben Poste

    T: Tom Symonds

      F: rr4009/-4
    10.0
  • 3
    Hopes Wishes

    J: David Bass

    T: Barry Brennan

      F: 342176-
  • 2
    Mouseinthehouse

    J: Conor Ring

    T: Evan Williams

      F: U46-5U3
  • 6
    Hume Lough

    J: Lee Edwards

    T: Sarah-Jayne Davies

      F: 009//-
  • 9
    Bästa regissör

    J: Miss Lorna Brooke

    T: John Groucott

      F: P8//P/P//3-5
  • Unnamed Favourite
  • Unnamed 2nd Favourite
Se hela möteslistan

15:00 Taunton

2m Mdn Hrd, 13 Tävlande

 

 

 

  • 12
    Wild Max

    J: Harry Cobden

    T: Paul Nicholls

    2.52.4
  • 2
    Brigade Of Guards

    J: Alan Johns

    T: Tim Vaughan

      F: 9/37783-
    4.5
  • 7
    Mandalayan

    J: Richard Johnson

    T: Warren Greatrex

  • 11
    Twin Star

    J: Leighton Aspell

    T: Noel Williams

      F: 0-
  • 8
    Masters Legacy

    J: Micheal Nolan

    T: Philip Hobbs

  • 1
    Ask Robin

    J: Page Fuller

    T: Jamie Snowden

      F: 4-
    10.0
  • 10
    Present Chief

    J: William Kennedy

    T: Jonjo O'Neill

      F: 5-216
  • 6
    Lawmaking

    J: Tom Scudamore

    T: Michael Scudamore

      F: P-
    34.0
  • 3
    By Order Of

    J: Nico de Boinville

    T: Tom Lacey

      F: 8-0
  • 13
    Tipalong Tyler

    J: James Best

    T: Kayley Woollacott

      F: 7
  • 5
    Huccaby

    J: David Noonan

    T: David Pipe

      F: 8880
  • 9
    Phoenix Lightning

    J: Shane Quinlan

    T: Kevin Bishop

      F: 89
  • 4
    Flutiste

    J: Bryan Carver

    T: Ella Pickard

  • Unnamed Favourite
  • Unnamed 2nd Favourite
Se hela möteslistan

15:10 Sedgefield

3m2f Nov Hcap Chs, 5 Tävlande

 

 

 

  • 5
    La Cavsa Nostra

    J: Robert Dunne

    T: Neil Mulholland

      F: 6//903-1U
  • 3
    Lord Du Mesnil

    J: Paul O'Brien

    T: Richard Hobson

      F: 6F3-642
  • 4
    Cairnshill

    J: Alison Clarke

    T: Kenny Johnson

      F: 248722
  • 1
    Fortified Bay

    J: Sean Quinlan

    T: Jennie Candlish

      F: 2/23/-122
  • 2
    Stoneford

    J: Henry Brooke

    T: Tony Coyle

      F: 39F47P
  • Unnamed Favourite
  • Unnamed 2nd Favourite
Se hela möteslistan

15:15 Clonmel

3m Hcap Hrd, 11 Tävlande

 

 

 

  • 1
    Noble Endeavor

    J: Davy Russell

    T: Gordon Elliott, Ireland

      F: 136//90P-
  • 2
    Elwood

    J: Keith Donoghue

    T: Gordon Elliott, Ireland

      F: 1FP2-23
  • 3
    Monotype

    J: K. J. Brouder

    T: Paul Nolan, Ireland

      F: 6533F6-
  • 4
    High Sparrow

    J: J. J. Slevin

    T: Joseph Patrick O'Brien, Ireland

      F: 7-536P1
  • 5
    Mary Frances

    J: Sean Flanagan

    T: Martin Hassett, Ireland

      F: 41P/296-
  • 6
    Fine Theatre

    J: Mr S. F. O'Keeffe

    T: Paul Nolan, Ireland

      F: F07P1-0
  • 7
    Envol Pierji

    J: M. P. Walsh

    T: Miss Elizabeth Doyle, Ireland

      F: 24-1
  • 8
    Suinda

    J: P. Townend

    T: W. P. Mullins, Ireland

      F: 41-0P40
  • 9
    Rockys Silver

    J: Conor Orr

    T: James Daniel Dullea, Ireland

      F: 11417-8
  • 10
    Westerner Point

    J: Philip Enright

    T: Eoghan O'Grady, Ireland

      F: 6/6115-0
  • 11
    Cloudy Morning

    J: S. D. Torrens

    T: Declan Queally, Ireland

      F: 11-1256
  • Unnamed Favourite
  • Unnamed 2nd Favourite
Se hela möteslistan

15:25 Ludlow

2m5f Hrd, 8 Tävlande

 

 

 

  • 1
    Enrilo

    J: Bryony Frost

    T: Paul Nicholls

      F: 141-1
  • 6
    House Island

    J: Gavin Sheehan

    T: Paul Webber

      F: 221-92
  • 2
    Thegallantway

    J: Paddy Brennan

    T: Fergal O'Brien

      F: 38-1
  • 4
    Does He Know

    J: David Bass

    T: Kim Bailey

      F: 2
  • 3
    Ask Henry

    J: Kielan Woods

    T: Graeme McPherson

      F: 3/44-3
  • 7
    Sabbathical

    J: Conor Ring

    T: Evan Williams

      F: 8
  • 8
    Getaway Totherock

    J: Harry Skelton

    T: Alastair Ralph

      F: 0-
  • 5
    Evenstevens

    J: Liam Treadwell

    T: Alastair Ralph

  • Unnamed Favourite
  • Unnamed 2nd Favourite
Se hela möteslistan

15:35 Taunton

2m2f Nov Chs, 4 Tävlande

 

 

 

  • 1
    Brewinupastorm

    J: Richard Johnson

    T: Olly Murphy

      F: 14F42-1
  • 4
    Southfield Stone

    J: Harry Cobden

    T: Paul Nicholls

      F: 13217-2
  • 2
    Paint The Dream

    J: Connor Brace

    T: Fergal O'Brien

      F: 43521-8
  • 3
    Romanor

    J: Jeremiah McGrath

    T: Seamus Mullins

      F: 252635
  • Unnamed Favourite
  • Unnamed 2nd Favourite
Se hela möteslistan

15:45 Sedgefield

3m3f Hcap Hrd, 5 Tävlande

 

 

 

  • 3
    Lord Ballim

    J: Mr Kieren Buckley

    T: Nigel Hawke

      F: U8-P4su4
  • 2
    Bryden Boy

    J: Sean Quinlan

    T: Jennie Candlish

      F: 26765-9
  • 4
    Ballycrystal

    J: Alain Cawley

    T: Micky Hammond

      F: P/695PF-
  • 1
    Point N Shoot

    J: Tom Buckley

    T: Nigel Hawke

      F: P-16F3U
  • 5
    The Model County

    J: Tommy Phelan

    T: Alan Phillips

      F: P1PP5/P-
  • Unnamed Favourite
  • Unnamed 2nd Favourite
Se hela möteslistan

15:50 Clonmel

2m4f Grd 2 Chs, 5 Tävlande

 

 

 

  • 1
    Jett

    J: Robbie Power

    T: Mrs J. Harrington, Ireland

      F: 1-62271
  • 2
    Monalee

    J: Rachael Blackmore

    T: Henry de Bromhead, Ireland

      F: F/3214-P
  • 3
    Tout Est Permis

    J: Sean Flanagan

    T: Noel Meade, Ireland

      F: 71118-3
  • 4
    Peregrine Run

    J: K. C. Sexton

    T: Peter Fahey, Ireland

      F: 111421
  • 5
    Douvan

    J: P. Townend

    T: W. P. Mullins, Ireland

      F: 1117/F2/-
  • Unnamed Favourite
  • Unnamed 2nd Favourite
Se hela möteslistan

15:55 Ludlow

3m1f Hkapp Chs, 9 Tävlande

 

 

 

  • 2
    Marble Moon

    J: Conor Ring

    T: Evan Williams

      F: U62411
  • 4
    Midnight Chill

    J: Gavin Sheehan

    T: Jamie Snowden

      F: 12213-5
  • 3
    Head To The Stars

    J: Hugh Nugent

    T: Henry Daly

      F: P/FP5-43
  • 5
    Uhlan Bute

    J: Charlie Deutsch

    T: Venetia Williams

      F: 404P-76
    9.08.0
  • 7
    Bobo Mac

    J: A. P. Heskin

    T: Tom Symonds

      F: 41/2085-
  • 9
    Lord Getaway

    J: Liam Treadwell

    T: James Evans

      F: 11F24-3
  • 8
    Keltus

    J: Nick Scholfield

    T: Jeremy Scott

      F: 20/382-4
  • 6
    Shanroe In Milan

    J: Sam Twiston-Davies

    T: Charlie Longsdon

      F: 156/3U-3
  • 1
    Viens Chercher

    J: James Bowen

    T: Peter Bowen

      F: 12P57P
  • Unnamed Favourite
  • Unnamed 2nd Favourite
Se hela möteslistan

16:05 Taunton

2m3f Hkapp Hrd, 9 Tävlande

 

 

 

  • 5
    Mabela

    J: Bridget Andrews

    T: Dan Skelton

      F: 59122-4
  • 6
    Runasimi River

    J: Ben Jones

    T: Neil Mulholland

      F: 604511
  • 2
    Viva Vittoria

    J: Aidan Coleman

    T: Emma Lavelle

      F: 2/02212-
    7.0
  • 1
    Outofthisworld

    J: Sean Bowen

    T: Harry Fry

      F: U12P9-F
    8.0
  • 9
    Mac Bella

    J: Adam Wedge

    T: Evan Williams

      F: 6551-F3
    7.0
  • 4
    Floral Bouquet

    J: Page Fuller

    T: Jamie Snowden

      F: 4465-2P
  • 3
    Sid Hoodie

    J: Harry Bannister

    T: Charlie Mann

      F: 1-33115
    8.5
  • 8
    Solstalla

    J: Shane Quinlan

    T: David Weston

      F: 47-5373
  • 7
    Sixties Secret

    J: Marc Goldstein

    T: Sheena West

      F: F1P46-P
  • Unnamed Favourite
  • Unnamed 2nd Favourite
Se hela möteslistan

16:15 Sedgefield

3m2f Hcap Chs, 7 Tävlande

 

 

 

  • 7
    Skyhill

    J: Jamie Hamilton

    T: Alison Hamilton

      F: P5-5523
  • 1
    Rollerball Rocco

    J: Charlie Todd

    T: Charles Pogson

      F: P1424-7
  • 4
    Misdflight

    J: Brian Hughes

    T: Joanne Foster

      F: 3-33P33
  • 5
    Pads

    J: Alain Cawley

    T: Daragh Bourke

      F: 323243
  • 6
    Max O

    J: Mr Philip Armson

    T: Richard Armson

      F: 583333
  • 2
    Pc Dixon

    J: Thomas Dowson

    T: Victor Thompson

      F: 663P5-5
    11.0
  • 3
    Spirit of Hale

    J: Sean Quinlan

    T: Jennie Candlish

      F: 12/4P6P-
  • Unnamed Favourite
  • Unnamed 2nd Favourite
Se hela möteslistan

16:20 Clonmel

2m4f Listed Chs, 5 Tävlande

 

 

 

  • 1
    Kupatana

    J: Rachael Blackmore

    T: Henry de Bromhead, Ireland

      F: F2F11-4
  • 2
    Listen Dear

    J: P. Townend

    T: W. P. Mullins, Ireland

      F: 223-461
  • 3
    Shattered Love

    J: M. P. Walsh

    T: Gordon Elliott, Ireland

      F: 2209P-5
  • 4
    Tintangle

    J: L. P. Dempsey

    T: Gordon Elliott, Ireland

      F: F34-P11
  • 5
    Ballybrowney Walk

    J: Philip Enright

    T: James Joseph Mangan, Ireland

      F: P7P472
  • Unnamed Favourite
  • Unnamed 2nd Favourite
Se hela möteslistan

16:30 Ludlow

2m Juv Hrd, 11 Tävlande

 

 

 

  • 11
    Gavrocheka

    J: Barry Geraghty

    T: Philip Hobbs

      F: 4-1
  • 4
    Rowland Ward

    J: Ciaran Gethings

    T: Stuart Edmunds

  • 2
    Grupp

    J: A. P. Heskin

    T: Alan King

    8.0
  • 1
    Arctic Snow

    J: Conor Ring

    T: Evan Williams

      F: 6
  • 5
    Say The Word

    J: Jonathan Burke

    T: Tom George

  • 6
    Tribal Commander

    J: Tom O'Brien

    T: Ian Williams

  • 9
    Fanfaronade

    J: Sam Twiston-Davies

    T: Charlie Longsdon

  • 10
    Fleursals

    J: Ben Poste

    T: Tom Symonds

      F: 3
  • 8
    Alfa Dawn

    J: James Bowen

    T: Peter Bowen

      F: 5
  • 7
    Zamani

    J: Jamie Moore

    T: David Bridgwater

  • 3
    Queens Soldier

    J: Liam Treadwell

    T: Alastair Ralph

      F: 6
  • Unnamed Favourite
  • Unnamed 2nd Favourite
Se hela möteslistan

16:40 Taunton

2m7f Hcap Chs, 9 Tävlande

 

 

 

  • 5
    Templepark

    J: Max Kendrick

    T: Fergal O'Brien

      F: 122221
    3.75
  • 7
    Overland Flyer

    J: Harry Cobden

    T: Paul Nicholls

      F: P/22P71-
    5.5
  • 4
    Brother Tedd

    J: Richard Johnson

    T: Philip Hobbs

      F: 32/12/23-
  • 2
    Cresswell Legend

    J: Chester Williams

    T: Kim Bailey

      F: 2291-P3
  • 9
    Montys Award

    J: Aidan Coleman

    T: Charlie Longsdon

      F: 164-P23
  • 6
    Jersey Bean

    J: Leighton Aspell

    T: Oliver Sherwood

      F: 2P5P-22
    12.010.0
  • 1
    Walt

    J: Tom Scudamore

    T: Neil Mulholland

      F: 21P6-65
    12.0
  • 3
    Bally Longford

    J: Harry Kimber

    T: Colin Tizzard

      F: 15233U
  • 8
    Mahlermade

    J: Tom Bellamy

    T: Alan King

      F: 3U1-207
  • Unnamed Favourite
  • Unnamed 2nd Favourite
Se hela möteslistan

16:50 Sedgefield

2m4f hcap Hrd, 11 Tävlande

 

 

 

  • 7
    Kingrullah

    J: Henry Brooke

    T: Pauline Robson

      F: 56631
  • 6
    Glorious Lady

    J: Craig Nichol

    T: Keith Dalgleish

      F: 61-122
  • 10
    Outcrop

    J: Sean Quinlan

    T: Jennie Candlish

      F: 321423
  • 3
    Iolani

    J: Danny McMenamin

    T: Dianne Sayer

      F: 47-6314
  • 4
    Ask Paddington

    J: Alain Cawley

    T: Micky Hammond

      F: 33116-4
  • 5
    Cousin Oscar

    J: Theo Gillard

    T: Donald McCain

      F: 5/4422-4
  • 11
    Near Kettering

    J: Jonathan England

    T: Sam England

      F: 074-P10
  • 1
    Roycano

    J: Jamie Hamilton

    T: Michael Easterby

      F: 1U3//3/6-7
  • 2
    Nicely Indeed

    J: Thomas Dowson

    T: Philip Kirby

      F: 211-055
  • 8
    Brotherly Company

    J: Danny Cook

    T: Joanne Foster

      F: 38P32/-5
  • 9
    Trongate

    J: Ross Chapman

    T: Daragh Bourke

      F: 325-P80
  • Unnamed Favourite
  • Unnamed 2nd Favourite
Se hela möteslistan

16:55 Clonmel

2m INHF, 9 Tävlande

 

 

 

  • 1
    Fancy Foundations

    J: Mr J. J. Codd

    T: Gordon Elliott, Ireland

      F: 4-
  • 2
    Ferocious

    J: Ms Lisa O'Neill

    T: Gordon Elliott, Ireland

      F: 0-
  • 3
    Idas Boy

    J: Mr M. J. O'Hare

    T: Noel Meade, Ireland

  • 4
    Stormy Watar

    J: Mr R. A. Berry

    T: J. A. Berry, Ireland

      F: 8-076
  • 5
    Tactical Move

    J: Mr P. W. Mullins

    T: W. P. Mullins, Ireland

      F: 2
  • 6
    Wellsiraussie

    J: Mr D. O'Connor

    T: Peter Fahey, Ireland

      F: 5
  • 7
    Aleena

    J: Mr S. Fenelon

    T: John Joseph Hanlon, Ireland

  • 8
    Kitty Galore

    J: Mr J. C. Barry

    T: John Patrick Ryan, Ireland

  • 9
    Moyode Gold

    J: Miss A. B. O'Connor

    T: James A. Nash, Ireland

  • Unnamed Favourite
  • Unnamed 2nd Favourite
Se hela möteslistan
Det finns inga tillgängliga lopp för valt datum.

Senaste resultaten

  • 17:10 Exeter (GB)
    Häst SP
    1st 12. Queens Cave 1,67
    2nd 14. Sandymount Rose 51
    3rd 13. Rarest Diamond 34
    Ej tävlande: None
    Sprang: 16
    Status: Weighed In
  • 17:00 Bangor-on-Dee (GB)
    Häst SP
    1st Timeforaspin 3,25
    2nd According To Alex (FR) 19
    Ej tävlande: None
    Sprang: 7
    Status: Result
  • 16:50 Ayr (GB)
    Häst SP
    1st 8. She's A Rocca 2,5
    2nd 2. Charm Offensive 41
    3rd 9. Timetoroe 4,5
    Ej tävlande: None
    Sprang: 9
    Status: Weighed In
  • 16:40 Exeter (GB)
    Häst SP
    1st 2. Smarty Wild 6
    2nd 5. Manvers House 8
    3rd 4. Nordic Combined 3,5
    Ej tävlande: None
    Sprang: 9
    Status: Weighed In
  • 16:30 Bangor-on-Dee (GB)
    Häst SP
    1st Navajo Pass 1,44
    2nd Politicise (IRE) 3,75
    Ej tävlande: None
    Sprang: 3
    Status: Result
  • 16:20 Ayr (GB)
    Häst SP
    1st 3. Bafana Blue 2,75
    2nd 1. Polydora 2,88
    Ej tävlande: None
    Sprang: 5
    Status: Weighed In
  • 16:15 Greyville (ZA)
    Häst SP
    1st 4. Captain Cobalt 9
    2nd 2. Agent Murphy 5
    3rd 12. Rumbleinthejungle 8,5
    Ej tävlande: 13. Sweet Trial
    Sprang: 13
    Status: Weighed In
  • 16:05 Exeter (GB)
    Häst SP
    1st 3. Esprit Du Large 3,25
    2nd 2. Coolanly 2,63
    Ej tävlande: None
    Sprang: 6
    Status: Weighed In
  • 15:55 Bangor-on-Dee (GB)
    Häst SP
    1st Chti Balko (FR) 3,75
    2nd Burrows Park (FR) 4,5
    Ej tävlande: None
    Sprang: 6
    Status: Result
  • 15:45 Ayr (GB)
    Häst SP
    1st 1. River Frost 6,5
    2nd 7. Walkin In The Rain 29
    3rd 8. Oh No 13
    Ej tävlande: None
    Sprang: 8
    Status: Weighed In
  • 15:40 Greyville (ZA)
    Häst SP
    1st 5. Joseph Jagger 1,73
    2nd 3. Slew City 13
    3rd 10. Whateverittakes 5,5
    Ej tävlande: None
    Sprang: 10
    Status: Weighed In
  • 15:35 Exeter (GB)
    Häst SP
    1st 11. Notachance 9
    2nd 7. De Name Evades Me 3,75
    3rd 10. Southern Sam 6,5
    Ej tävlande: None
    Sprang: 11
    Status: Weighed In
  • 15:25 Bangor-on-Dee (GB)
    Häst SP
    1st Jepeck (IRE) 3
    2nd Dino Boy (FR) 2,63
    Ej tävlande: None
    Sprang: 4
    Status: Result
  • 15:15 Ayr (GB)
    Häst SP
    1st 10. Jessiemac 8
    2nd 5. Aurora Thunder 6
    3rd 2. Legalized 17
    Ej tävlande: 3. Holy Motivation
    Sprang: 10
    Status: Weighed In
  • 15:05 Greyville (ZA)
    Häst SP
    1st 2. Escape Club 7,5
    2nd 5. Connect Me 4,5
    3rd 7. Sea Venture 3,75
    Ej tävlande: 3. Argenteus
    Sprang: 8
    Status: Weighed In
  • 15:00 Exeter (GB)
    Häst SP
    1st 11. Findusatgorcombe 29
    2nd 3. Nativegetaway 9
    3rd 5. Western Climate 9
    Ej tävlande: None
    Sprang: 13
    Status: Weighed In
  • 14:50 Bangor-on-Dee (GB)
    Häst SP
    1st Graceful Legend 17
    2nd Arthur's Gift (IRE) 6
    3rd Kayf Adventure 6,5
    Ej tävlande: None
    Sprang: 8
    Status: Result
  • 14:40 Ayr (GB)
    Häst SP
    1st 10. Victory Echo 4,5
    2nd 3. Lossiemouth 1,8
    3rd 8. Skiddaw Tara 17
    Ej tävlande: 7. Shaws Bridge
    Sprang: 11
    Status: Weighed In
  • 14:30 Greyville (ZA)
    Häst SP
    1st 3. Kapen Pride 5,5
    2nd 1. Noble Joshua 4
    Ej tävlande: 2. Twice As Smart
    Sprang: 7
    Status: Weighed In
  • 14:25 Exeter (GB)
    Häst SP
    1st 2. Eclair Surf 2
    2nd 5. Kozier 11
    3rd 7. Moroder 11
    Ej tävlande: None
    Sprang: 11
    Status: Weighed In