1. Din totala potentiella vinst överstiger den maximala på 0.00 kr..
  2. Din insats innehåller ogiltiga tecken.
  3. Den lägsta insatsen för systemspel är {0}.
  4. Det maximala antalet kombinationer för systemspel är {0}.
  5. Ökningen av din insats är ej giltig, se nedan.
  6. Dina totala potentiella vinster överskrider maxutdelningen på -1.00 kr..
  7. Bonus kan ej användas: din insats är för låg.Se Regler & Villkor
  8. Bonus kan ej användas: din insats är för hög.Se Regler & Villkor
  9. Bonus kan ej användas: ditt val har för lågt odds.Se Regler & Villkor
  10. Bonus kan ej användas: ditt val har för högt odds.Se Regler & Villkor
  11. Bonusen kan ej användas med Acca Edge.Se Regler & Villkor
  12. Inte tillräckligt med pengar i din huvudplånbok.

Din spelkupong är tom.

Vänligen gör ett eller fler val för att kunna lägga spel.

Insats och vinster
Singlar
Laddar spel
Dina spel har ändrats.

Nästa tävling

Idag

15:35 Bath

1m Hkapp, 12 Tävlande

 

 

 

  • 4
    Fivehundredmiles

    J: Rossa Ryan

    T: David Evans

    (8) F: 407913
  • 9
    Tidal Racer

    J: Adam Kirby

    T: Clive Cox

    (12) F: 70-6
  • 1
    Baltic Prince

    J: Tom Marquand

    T: Tony Carroll

    (10) F: 95-7479
  • 2
    Duchess Of Avon

    J: Hector Crouch

    T: Gary Moore

    (9) F: 7273-75
  • 6
    Zest Of Zambia

    J: Hollie Doyle

    T: Dai Burchell

    (5) F: 86558-
  • 5
    My Law

    J: Theodore Ladd

    T: Michael Appleby

    (7) F: 205-169
  • 10
    Air of York

    J: Megan Nicholls

    T: Grace Harris

    (3) F: 6-45464
  • 3
    Masquerade Bling

    J: Cieren Fallon

    T: Neil Mulholland

    (1) F: 0/73238-
  • 7
    Al Verde

    J: Charles Bishop

    T: Ali Stronge

    (6) F: 548-
  • 8
    Light Lily

    J: John Egan

    T: Paul D'Arcy

    (2) F: 5-01128
  • 11
    Champagne Highlife

    J: William Cox

    T: John Flint

    (4) F: 9530-80
  • 12
    Lovely Acclamation

    J: Ryan Tate

    T: Debbie Hughes

    (11) F: 0//90490-
Se hela möteslistan

15:55 Southwell

3m Hcap Hrd, 6 Tävlande

 

 

 

  • 4
    Goodbye Dancer

    J: Paddy Brennan

    T: Fergal O'Brien

      F: 9/41F00-
    2.632.75
  • 5
    Rhythm Is A Dancer

    J: Harry Cobden

    T: Paul Nicholls

      F: 14/3P2-3
    3.0
  • 6
    Hattaab

    J: Max Kendrick

    T: Graeme McPherson

      F: 46125-3
    7.06.5
  • 1
    Theatrebar

    J: Harry Skelton

    T: Dan Skelton

      F: 21215-0
    11.010.0
  • 3
    Soupy Soups

    J: James Best

    T: Neil Mulholland

      F: 72122P-
    8.09.0
  • 2
    Jacks Last Hope

    J: Brian Hughes

    T: Chris Grant

      F: 532115-
    17.015.0
  • Unnamed Favourite
  • Unnamed 2nd Favourite
Se hela möteslistan

16:10 Bath

1m Hkapp, 12 Tävlande

 

 

 

  • 9
    Willy Nilly

    J: Adam Kirby

    T: Clive Cox

    (7) F: 079-6
    2.752.63
  • 4
    Derry Boy

    J: Rossa Ryan

    T: David Evans

    (8) F: 5-63455
    11.09.0
  • 1
    Accomplice

    J: Dougie Costello

    T: Michael Blanshard

    (9) F: 356-351
    9.09.5
  • 8
    Lawyersgunsnmoney

    J: Shane Kelly

    T: Roger Teal

    (12) F: 9625-70
    13.012.0
  • 10
    Luscifer

    J: Tom Marquand

    T: Tony Carroll

    (11) F: 221464
    9.09.5
  • 7
    Harlequin Rose

    J: Cieren Fallon

    T: Patrick Chamings

    (6) F: 41406-3
    12.011.0
  • 5
    Sonnetina

    J: Charles Bishop

    T: Denis Coakley

    (5) F: 7124-67
    13.015.0
  • 3
    Memory Hill

    J: Hollie Doyle

    T: Grace Harris

    (2) F: 348-047
    15.012.0
  • 6
    Act Of Magic

    J: Eoin Walsh

    T: Luke McJannet

    (10) F: 050647
    15.021.0
  • 11
    Light Bay

    J: David Probert

    T: Henry Candy

    (4) F: 8-97
    12.015.0
  • 12
    Sir Magnum

    J: Brett Doyle

    T: Tony Carroll

    (3) F: 4029-88
    34.023.0
  • 2
    Good Luck Charm

    J: Rhys Clutterbuck

    T: Gary Moore

    (1) F: 3842-04
    34.031.0
  • Unnamed Favourite
  • Unnamed 2nd Favourite
Se hela möteslistan

16:25 Southwell

2m4f nov Hrd, 12 Tävlande

 

 

 

  • 9
    Makety

    J: Liam Heard

    T: Oliver Sherwood

      F: 624/42-
    2.752.63
  • 6
    Golden Emblem

    J: Sam Twiston-Davies

    T: Neil Mulholland

      F: 3/-
    5.56.0
  • 3
    Ellarna

    J: Harry Cobden

    T: Paul Nicholls

      F: 330/P-
    7.57.0
  • 4
    Fleur Du Seuil

    J: Charlie Hammond

    T: Dr Richard Newland

      F: 56525-4
    8.59.0
  • 8
    Liffeydale Dreamer

    J: Jonathan England

    T: Sam England

      F: 524/9P0-
    13.011.0
  • 10
    Miss Flying Fox

    J: David Bass

    T: Ben Pauling

      F: 3P-
    12.015.0
  • 2
    Belatrix Lestrange

    J: Richard Johnson

    T: Henry Daly

      F: 229-
    15.017.0
  • 12
    Break The Rules

    J: Nick Scholfield

    T: Martin Smith

      F: 2030-
    17.013.0
  • 11
    Missthecuddles

    J: Kielan Woods

    T: Graeme McPherson

    26.023.0
  • 7
    Jessica Rabbit

    J: Max Kendrick

    T: Graeme McPherson

      F: 347234-
    23.034.0
  • 5
    Forchena

    J: Mr Tommie M. O'Brien

    T: Tom Lacey

      F: 370-
    23.034.0
  • 1
    Ballymilan

    J: Robert Dunne

    T: Neil Mulholland

      F: 5/7PP-
    67.0
  • Unnamed Favourite
  • Unnamed 2nd Favourite
Se hela möteslistan

16:40 Bath

1m2f Mdn Stks, 4 Tävlande

 

 

 

  • 4
    Tenfold

    J: Cieren Fallon

    T: Martyn Meade

    (1) F: 5-52
    1.831.9
  • 2
    Aquascape

    J: Kieran Shoemark

    T: Harry Dunlop

    (2) F: 43-2
    2.22.1
  • 3
    Ridgeway

    J: Charles Bishop

    T: Eve Johnson Houghton

    (3) F: 6
    10.09.5
  • 1
    Yer Tekkin Mick

    J: Theodore Ladd

    T: Michael Appleby

    (4) F: 4-0
    71.041.0
  • Unnamed Favourite
  • Unnamed 2nd Favourite
Se hela möteslistan

17:00 Southwell

2m Hcap hrd, 11 Tävlande

 

 

 

  • 1
    Glendun

    J: Jack Quinlan

    T: James Eustace

      F: 3/56522-
    3.53.75
  • 9
    Raving Bonkers

    J: Richard Johnson

    T: Martin Keighley

      F: 5/4su346-
    6.56.0
  • 4
    Emily Webb

    J: Harry Bannister

    T: Alex Hales

      F: 64/5652-
    6.05.5
  • 10
    Court Dancer

    J: Adam Wedge

    T: Evan Williams

      F: 760087-
    9.07.5
  • 6
    Collodi

    J: Connor Brace

    T: Conor Dore

      F: U04092-
    7.07.5
  • 8
    Celtic Artisan

    J: Conor O'Farrell

    T: Rebecca Menzies

      F: 1P/498/5//-
    9.511.0
  • 11
    Scotsbrook Night

    J: Marc Goldstein

    T: Shaun Lycett

      F: 231F/83-
    13.011.0
  • 5
    Hazamar

    J: Paddy Brennan

    T: Sophie Leech

      F: F/F7065/-
    19.021.0
  • 2
    Incredible Dream

    J: Joshua Moore

    T: Conrad Allen

      F: 483P-6
    21.019.0
  • 12
    Milford Lass

    J: Kielan Woods

    T: D. J. Jeffreys

      F: 08/0//-
    23.026.0
  • 7
    Metatrons Cube

    J: Jamie Bargary

    T: Sarah-Jayne Davies

      F: 9/5059P-
    31.023.0
  • 3
    Going Mobile

    J: Jonathan England

    T: Sam England

      F: 4762-3
  • Unnamed Favourite
  • Unnamed 2nd Favourite
Se hela möteslistan

17:10 Bath

1m6f HCap, 10 Tävlande

 

 

 

  • 2
    Camouflaged

    J: Oliver Stammers

    T: Mark Johnston

    (9) F: 821341
    2.252.38
  • 3
    Lanzealot

    J: Ryan Tate

    T: Sir Mark Prescott Bt

    (11) F: 008
    4.54.0
  • 4
    Sophar Sogood

    J: John Egan

    T: Paul D'Arcy

    (6) F: 122-222
    6.05.5
  • 6
    Deposit

    J: Dylan Hogan

    T: David Simcock

    (10) F: 089-23
    8.59.0
  • 1
    Herodotus

    J: Kieran Shoemark

    T: George Boughey

    (3) F: 25-01
    10.011.0
  • 8
    Call My Bluff

    J: Liam Keniry

    T: Dominic Ffrench Davis

    (5) F: 55-57
    21.019.0
  • 7
    So Special

    J: Martin Dwyer

    T: William Muir

    (4) F: 78-6
  • 10
    Salkeev

    J: Hollie Doyle

    T: Archie Watson

    (8) F: 87787
    51.0
  • 11
    Unbridled Light

    J: Joey Haynes

    T: Anthony Honeyball

    (7) F: 055-3
  • 9
    Paint It Black

    J: Shariq Mohd

    T: Sylvester Kirk

    (1) F: 7-99300
    67.051.0
  • 5
    Arthalot

    J: Megan Nicholls

    T: Paul George

    (2) F: 706-8
  • Unnamed Favourite
  • Unnamed 2nd Favourite
Se hela möteslistan

17:25 Ripon

5f mdn stks, 11 Tävlande

 

 

 

  • 7
    Miss Milby

    J: Clifford Lee

    T: K. R. Burke

    (2) F: 22
    1.831.91
  • 4
    Miss Fernanda

    J: David Egan

    T: George Boughey

    (11)
    5.54.5
  • 5
    Annie Rose

    J: Graham Lee

    T: David Barron

    (10) F: 4
    8.59.0
  • 9
    Full Of Sass

    J: Royston Ffrench

    T: Nigel Tinkler

    (6) F: 665
    11.010.0
  • 6
    Broughtons Peace

    J: Callum Shepherd

    T: Philip McBride

    (4)
    9.512.0
  • 11
    Silent Queen

    J: Kieran O'Neill

    T: Luke McJannet

    (7)
    34.0
  • 8
    Find A Penny

    J: Cam Hardie

    T: Ollie Pears

    (3) F: 85
    21.0
  • 3
    Gangster Girl

    J: Phil Dennis

    T: John Quinn

    (9)
    26.023.0
  • 10
    Queen Of Rio

    J: Martin Harley

    T: Adrian Keatley

    (1)
    34.041.0
  • 1
    Excelo

    J: Duran Fentiman

    T: Tim Easterby

    (5)
    23.026.0
  • 2
    Lady Artela

    J: Connor Murtagh

    T: Alistair Whillans

    (8) F: 7
    41.0
  • Unnamed Favourite
  • Unnamed 2nd Favourite
Se hela möteslistan

17:30 Southwell

2m Hcap hrd, 12 Tävlande

 

 

 

  • 7
    Cybalko

    J: Jonathan England

    T: Sam England

      F: F46/654-
    7.06.5
  • 9
    Musical Stardust

    J: Kielan Woods

    T: Alex Hales

      F: 135134-
    6.06.5
  • 8
    It Can Be Done

    J: Harry Skelton

    T: Dan Skelton

      F: 0857-
    5.56.0
  • 4
    Twpsyn

    J: James Davies

    T: David Evans

      F: 7679-
    6.07.5
  • 3
    Hurricane Hero

    J: Richard Johnson

    T: Olly Murphy

      F: 79643-
    8.07.0
  • 12
    Finvarra

    J: Adam Wedge

    T: Evan Williams

      F: 056PP7-
    9.510.0
  • 10
    Major Snugfit

    J: Nathan Moscrop

    T: Rebecca Menzies

      F: 8763-
    8.09.0
  • 1
    Bartholomew J

    J: Jack Quinlan

    T: Simon Pearce

      F: 863/B0-
    21.0
  • 5
    Camlad Kingfisher

    J: Charlie Hammond

    T: Sarah-Jayne Davies

      F: 214456-
    15.013.0
  • 2
    Sixties Star

    J: John Kington

    T: Chris Fairhurst

      F: 5/27567-
    11.013.0
  • 11
    Grand Enterprise

    J: Jamie Hamilton

    T: Henry Hogarth

      F: 52U287-
    17.0
  • 6
    Ourmullion

    J: David Bass

    T: Barry Brennan

      F: 306898-
    26.041.0
  • Unnamed Favourite
  • Unnamed 2nd Favourite
Se hela möteslistan

17:40 Ayr

7f Nov Stks, 8 Tävlande

 

 

 

  • 8
    Zaisan

    J: Paul Mulrennan

    T: Archie Watson

    (5) F: 34
    3.133.2
  • 2
    Eagles Realm

    J: Luke Morris

    T: Sir Mark Prescott Bt

    (1) F: 3
    3.23.25
  • 3
    Fast Moon

    J: Joe Fanning

    T: Mark Johnston

    (7)
    6.05.5
  • 5
    Sonderbar

    J: Ben Curtis

    T: K. R. Burke

    (2)
    4.54.75
  • 4
    Five And Dime

    J: Barry McHugh

    T: Adrian Nicholls

    (4) F: 6
    26.017.0
  • 6
    Theres No Danger

    J: Ben Robinson

    T: Adrian Keatley

    (6)
    29.026.0
  • 1
    A Boy Named Ivy

    J: Kevin Stott

    T: Alistair Whillans

    (3) F: 4
    19.021.0
  • 7
    Wrecked It Ralph

    J: Paddy Mathers

    T: R. Mike Smith

    (8)
    51.067.0
  • Unnamed Favourite
  • Unnamed 2nd Favourite
Se hela möteslistan

18:00 Ripon

5f Hcap, 10 Tävlande

 

 

 

  • 1
    Alba Del Sole

    J: Paddy Bradley

    T: Robyn Brisland

    (2) F: 458131
    3.03.25
  • 6
    Aghast

    J: Alistair Rawlinson

    T: Michael Appleby

    (3) F: 5008-05
    6.56.0
  • 5
    Crosse Fire

    J: Jonathan Fisher

    T: Scott Dixon

    (8) F: 417345-
    8.07.0
  • 3
    Point of Woods

    J: Sophie Ralston

    T: Tina Jackson

    (5) F: 897000-
    6.56.0
  • 4
    Gorgeous Gobolina

    J: Harry Russell

    T: Susan Corbett

    (11) F: 65950-6
    12.011.0
  • 10
    Tilsworth Rose

    J: Raul Da Silva

    T: J. R. Jenkins

    (1) F: 038843
    7.08.5
  • 8
    Wild Flower

    J: Kieran O'Neill

    T: Luke McJannet

    (7) F: 47-5954
    11.09.5
  • 9
    Kibaar

    J: Andrew Mullen

    T: Ruth Carr

    (6) F: 850646-
    15.013.0
  • 7
    Kodiac Dancer

    J: Graham Lee

    T: Julia Brooke

    (9) F: 7/4405-0
    31.029.0
  • 11
    Storm Lightning

    J: Lewis Edmunds

    T: Kevin Frost

    (4) F: 445-986
    29.034.0
  • 2
    Arnold

    J: Franny Norton

    T: Ann Duffield

    (10) F: 48073-5
  • Unnamed Favourite
  • Unnamed 2nd Favourite
Se hela möteslistan

18:05 Southwell

2m Hcap hrd, 10 Tävlande

 

 

 

  • 7
    Lilypad

    J: Jack Quinlan

    T: Amy Murphy

      F: 7F59P-
    3.754.0
  • 8
    Jetstream

    J: Kielan Woods

    T: D. J. Jeffreys

      F: U8/730-
    4.24.33
  • 12
    Memphis Bell

    J: Adam Wedge

    T: Evan Williams

      F: 9566-
    7.06.0
  • 9
    Percy Thrower

    J: Jamie Bargary

    T: Sarah-Jayne Davies

      F: 981145-
    7.06.5
  • 4
    Scottsdale

    J: Nick Scholfield

    T: Peter Winks

      F: 4451P7-
    8.08.5
  • 11
    Saintbury Lady

    J: Paddy Brennan

    T: Fergal O'Brien

      F: 4868-
    13.012.0
  • 5
    Hypnos

    J: David England

    T: Olly Murphy

      F: 577-
    8.59.0
  • 6
    Bossiney Bay

    J: Henry Brooke

    T: Oliver Greenall

      F: 155856-
    21.019.0
  • 2
    Secret Beri

    J: Charlie Hammond

    T: Rob Summers

      F: 08/5060-
    34.051.0
  • 3
    Golconda Prince

    J: Marc Goldstein

    T: Mark Pattinson

      F: 5F//5P-
    41.051.0
  • 1
    Galardo

    J: Thomas Dowson

    T: Philip Kirby

      F: 9//0990/4-
  • 10
    Dwaterside

    J: Non Runner

    T: Katie Stephens

      F: 0/367/09-
  • Unnamed Favourite
  • Unnamed 2nd Favourite
Se hela möteslistan

18:15 Ayr

7f hcap, 11 Tävlande

 

 

 

  • 7
    House Deposit

    J: Paul Mulrennan

    T: Declan Carroll

    (6) F: 846-712
    5.55.0
  • 5
    Poets Magic

    J: Jason Hart

    T: John Quinn

    (12) F: 02425-3
    5.04.75
  • 10
    Our Charlie Brown

    J: Ben Robinson

    T: Adrian Keatley

    (2) F: 648338
    7.06.5
  • 4
    The Big House

    J: William Carver

    T: Adrian Nicholls

    (11) F: 615-361
    5.57.0
  • 3
    My Boy Lewis

    J: Callum Rodriguez

    T: Roger Fell

    (5) F: 560-522
    7.57.0
  • 9
    Bibbidibobbidiboo

    J: Shane Gray

    T: Ann Duffield

    (9) F: 0320-52
    15.013.0
  • 8
    Stronsay

    J: Daniel Tudhope

    T: Liam Bailey

    (3) F: 4400-04
    15.013.0
  • 1
    Oriental Lilly

    J: Paddy Mathers

    T: Jim Goldie

    (10) F: 63-4486
    29.023.0
  • 2
    Merricourt

    J: Jamie Gormley

    T: Iain Jardine

    (8) F: 120-605
    31.029.0
  • 12
    Let Right Be Done

    J: James Sullivan

    T: Linda Perratt

    (7) F: 559-763
    36.031.0
  • 11
    Geography Teacher

    J: Joe Fanning

    T: R. Mike Smith

    (1) F: 30228-0
    26.034.0
  • 6
    Inner Circle

    J: Luke Morris

    T: Mark Loughnane

    (4) F: 686-652
  • Unnamed Favourite
  • Unnamed 2nd Favourite
Se hela möteslistan

18:30 Ripon

6f Mdn stks, 14 Tävlande

 

 

 

  • 2
    Ataser

    J: Ray Dawson

    T: T. J. Kent

    (12) F: 4
    3.753.5
  • 5
    Ready Freddie Go

    J: Cam Hardie

    T: Ollie Pears

    (2) F: 62
    4.54.2
  • 13
    Lady Danger

    J: Adam McNamara

    T: Archie Watson

    (11)
    6.06.5
  • 1
    Blowing Wind

    J: Connor Beasley

    T: Michael Dods

    (6)
    8.07.0
  • 9
    Aish

    J: Tom Eaves

    T: Kevin Ryan

    (14) F: 45
    8.08.5
  • 14
    Showtime Elle

    J: Royston Ffrench

    T: Tracy Waggott

    (13) F: 62
    11.010.0
  • 10
    Fast Emma

    J: Callum Shepherd

    T: Michael Bell

    (1) F: 5
    10.012.0
  • 12
    Fliss Floss

    J: Graham Lee

    T: Ollie Pears

    (3) F: 03
    13.015.0
  • 8
    Moorland Queen

    J: David Allan

    T: Tim Easterby

    (10) F: 7
    21.023.0
  • 7
    Esticky End

    J: Sam James

    T: David Barron

    (9)
    29.031.0
  • 11
    Altalune

    J: Gabriele Malune

    T: Amy Murphy

    (4)
    41.0
  • 6
    Cecco Bravo

    J: Selma Grage

    T: Robert Eddery

    (8)
    67.041.0
  • 3
    King Viktor

    J: David Nolan

    T: Brian Ellison

    (7)
    41.051.0
  • 4
    Northern General

    J: Duran Fentiman

    T: Olly Williams

    (5) F: 9
    71.081.0
  • Unnamed Favourite
  • Unnamed 2nd Favourite
Se hela möteslistan

18:50 Ayr

7f hcap, 9 Tävlande

 

 

 

  • 1
    Right Action

    J: Tony Hamilton

    T: Richard Fahey

    (3) F: 7070-31
    5.04.75
  • 4
    Prompting

    J: Daniel Tudhope

    T: David O'Meara

    (2) F: 32-132
    4.24.33
  • 9
    Erich Bloch

    J: Ben Curtis

    T: Roger Fell

    (7) F: 1/5000-3
    4.55.0
  • 2
    Amplification

    J: Callum Rodriguez

    T: Michael Dods

    (6) F: 46/2-208
    8.57.0
  • 10
    Tommy G

    J: Kevin Stott

    T: Jim Goldie

    (4) F: 87050-9
    8.07.5
  • 5
    Gometra Ginty

    J: Joe Fanning

    T: Keith Dalgleish

    (9) F: 736614-
    12.010.0
  • 8
    Black Friday

    J: Paddy Mathers

    T: R. Mike Smith

    (11) F: 256140-
    21.019.0
  • 7
    Glengarry

    J: Harrison Shaw

    T: Julia Brooke

    (8) F: 14908-0
    26.023.0
  • 3
    Nubough

    J: Paul Mulrennan

    T: Iain Jardine

    (1) F: 342489-
    21.026.0
  • 6
    Hajjam

    J: Rowan Scott

    T: Liam Bailey

    (10) F: 0397-88
  • 11
    Jackhammer

    J: James Sullivan

    T: Dianne Sayer

    (5) F: 31121-4
  • Unnamed Favourite
  • Unnamed 2nd Favourite
Se hela möteslistan

19:05 Ripon

6f Hkapp, 10 Tävlande

 

 

 

  • 2
    Round The Island

    J: Phil Dennis

    T: Richard Whitaker

    (2) F: 4869-62
    2.382.4
  • 4
    Harrys Ridge

    J: Martin Harley

    T: Eric Alston

    (8) F: 533-673
    3.133.0
  • 1
    Jorvik Prince

    J: Alistair Rawlinson

    T: Michael Appleby

    (5) F: 151660
    10.011.0
  • 11
    Chocolaat Heer

    J: Tom Eaves

    T: John Quinn

    (9) F: 098-479
    12.0
  • 3
    Kodimoor

    J: Graham Lee

    T: Mark Walford

    (4) F: 2590-60
    17.015.0
  • 6
    Twin Paradox

    J: David Allan

    T: John Quinn

    (3) F: 700-0
    19.017.0
  • 7
    Champagne Angel

    J: Rachel Richardson

    T: Tim Easterby

    (1) F: 047-7
    21.0
  • 5
    Oriental Splendour

    J: Andrew Mullen

    T: Ruth Carr

    (11) F: 716707-
    17.021.0
  • 8
    Tigerinmytank

    J: Royston Ffrench

    T: John Holt

    (6) F: 46339-6
    21.029.0
  • 9
    Wicklow Warrior

    J: Nathan Evans

    T: Peter Niven

    (10) F: 445/00-3
  • 10
    Inn With The Gin

    J: Jonathan Fisher

    T: Scott Dixon

    (7) F: 556-97
  • Unnamed Favourite
  • Unnamed 2nd Favourite
Se hela möteslistan

19:20 Ayr

5f Nov Stks, 5 Tävlande

 

 

 

  • 3
    Cuban Affair

    J: Daniel Tudhope

    T: Richard Fahey

    (1) F: 8-2
    2.752.88
  • 5
    Stars In The Night

    J: Kevin Stott

    T: Kevin Ryan

    (2) F: 33554-2
    2.752.88
  • 1
    Sound Of Iona

    J: Paddy Mathers

    T: Jim Goldie

    (4) F: 9247-42
    5.04.75
  • 4
    Rockingham Jill

    J: Barry McHugh

    T: Adrian Nicholls

    (3) F: 2-
    8.07.5
  • 2
    Autumn Colours

    J: Joe Fanning

    T: Keith Dalgleish

    (5)
    15.017.0
  • Unnamed Favourite
  • Unnamed 2nd Favourite
Se hela möteslistan

19:35 Ripon

1m Hkapp, 11 Tävlande

 

 

 

  • 1
    Jaaneh

    J: Franny Norton

    T: William Haggas

    (1) F: 69-685
    3.754.0
  • 3
    Herbert Pocket

    J: David Allan

    T: Tim Easterby

    (9) F: 960-64
    6.56.0
  • 5
    Susie Javea

    J: Graham Lee

    T: Ollie Pears

    (3) F: 6320-33
    5.05.5
  • 9
    Cool To Be A Cat

    J: David Egan

    T: Ian Williams

    (6) F: 9-7896
    6.05.5
  • 6
    Alpine Mistral

    J: Josephine Gordon

    T: Shaun Keightley

    (2) F: 80-94
    9.08.5
  • 2
    William Alexander

    J: Lewis Edmunds

    T: Les Eyre

    (4) F: 870-
    12.011.0
  • 4
    Fair Warning

    J: Jacob Clark

    T: Henry Spiller

    (5) F: 2-23369
    13.015.0
  • 10
    Sea Willow

    J: Ray Dawson

    T: Henry Spiller

    (11) F: 04-4683
    15.017.0
  • 7
    Lord Chapelfield

    J: Gabriele Malune

    T: Amy Murphy

    (8) F: 000-0
    36.031.0
  • 8
    Dream Isle

    J: Clifford Lee

    T: Steph Hollinshead

    (7) F: 0095-
  • 11
    Ontheradar

    J: Jimmy Quinn

    T: Ronald Thompson

    (12) F: 9803-46
    51.0
  • 12
    Eileens Magic

    J: Cam Hardie

    T: Lisa Williamson

    (10) F: 9967-0
  • Unnamed Favourite
  • Unnamed 2nd Favourite
Se hela möteslistan

19:50 Ayr

6f Hkapp, 13 Tävlande

 

 

 

  • 6
    Be Proud

    J: Kevin Stott

    T: Jim Goldie

    (2) F: 241-252
    5.55.0
  • 9
    Spring Bloom

    J: Harrison Shaw

    T: K. R. Burke

    (5) F: 223-32
    6.56.0
  • 3
    Abate

    J: William Carver

    T: Adrian Nicholls

    (7) F: 7466-12
    6.06.5
  • 1
    Medicine Jack

    J: Callum Rodriguez

    T: Roger Fell

    (11) F: 026-803
    8.510.0
  • 8
    Mr Wagyu

    J: Jason Hart

    T: John Quinn

    (3) F: 434-316
    10.09.5
  • 4
    Glory Fighter

    J: Paul Mulrennan

    T: Iain Jardine

    (1) F: 4075-23
    11.010.0
  • 10
    Leapers Wood

    J: Ben Curtis

    T: Paul Midgley

    (4) F: 2270-58
    11.012.0
  • 5
    Marks Choice

    J: James Sullivan

    T: Ruth Carr

    (9) F: 3954-69
    13.015.0
  • 7
    Dick Datchery

    J: Daniel Tudhope

    T: David O'Meara

    (8) F: 415-00
    21.019.0
  • 12
    Ballyare

    J: Joe Fanning

    T: Lucinda Russell

    (6) F: 52-5424
    17.019.0
  • 11
    Comptons Finale

    J: Luke Morris

    T: Adrian Keatley

    (13) F: 000-344
    21.017.0
  • 2
    Chookie Dunedin

    J: Ben Sanderson

    T: Keith Dalgleish

    (10) F: 51-1100
    21.023.0
  • 13
    Rose Bandit

    J: Shane Gray

    T: Stef Keniry

    (12) F: 31269-9
    51.0
  • Unnamed Favourite
  • Unnamed 2nd Favourite
Se hela möteslistan

20:05 Ripon

1m2f Stks, 10 Tävlande

 

 

 

  • 10
    Volcano Bay

    J: Lewis Edmunds

    T: Ismail Mohammed

    (5) F: 000-54
    2.22.38
  • 9
    Dangeroffizz

    J: David Allan

    T: Tim Easterby

    (4) F: 509-46
    4.334.5
  • 2
    Buzz Lightyere

    J: Graham Lee

    T: John Wainwright

    (3) F: 079-639
    6.06.5
  • 6
    Royal Born

    J: Sam James

    T: David Loughnane

    (2) F: 77-00
    8.511.0
  • 5
    Maykir

    J: Ray Dawson

    T: J. R. Jenkins

    (9) F: 857179
    9.0
  • 3
    Ivors Involvement

    J: Tom Eaves

    T: Tina Jackson

    (10) F: 4186//-80
    13.0
  • 4
    Jagerbond

    J: Jimmy Quinn

    T: Andrew Crook

    (7) F: 98-0909
    13.0
  • 8
    Belynda

    J: Gabriele Malune

    T: Amy Murphy

    (6) F: 789
    26.021.0
  • 1
    Amourie

    J: Connor Beasley

    T: Ray Craggs

    (8) F: 690980-
    26.0
  • 7
    Speedy Lost Sock

    J: Phil Dennis

    T: Richard Whitaker

    (1) F: 55307/-8
    51.0
  • Unnamed Favourite
  • Unnamed 2nd Favourite
Se hela möteslistan

20:25 Ayr

7f Mdn stks, 7 Tävlande

 

 

 

  • 1
    Glen Force

    J: Luke Morris

    T: Sir Mark Prescott Bt

    (4) F: 23-32
    1.731.8
  • 3
    Secret Moment

    J: Kevin Stott

    T: Saeed bin Suroor

    (5) F: 4
    4.754.33
  • 6
    Parents Prayer

    J: Paul Mulrennan

    T: Archie Watson

      F: 28
    5.04.75
  • 2
    Haskayne

    J: Callum Rodriguez

    T: Michael Dods

    (2) F: 6
    12.09.5
  • 4
    Emma Cappelen

    J: Ben Curtis

    T: K. R. Burke

    (3) F: 8-4
    21.0
  • 7
    Reely Bonnie

    J: Jamie Gormley

    T: Iain Jardine

    (1) F: 77
    51.067.0
  • 5
    Heer Me

    J: Jason Hart

    T: Katie Scott

    (6)
  • Unnamed Favourite
  • Unnamed 2nd Favourite
Se hela möteslistan

20:40 Ripon

1m2f Stks, 10 Tävlande

 

 

 

  • 6
    Spark of War

    J: Graham Lee

    T: Paul Midgley

    (6) F: 6493-65
    4.755.0
  • 5
    Seven For A Pound

    J: Phil Dennis

    T: Jedd O'Keeffe

    (5) F: 859-845
    4.5
  • 3
    Optima Petamus

    J: Billy Garritty

    T: Liam Bailey

    (2) F: 41-2572
    4.55.0
  • 9
    Hayuplass

    J: David Allan

    T: Tim Easterby

    (1) F: 006-8
    7.56.5
  • 2
    My Brother Mike

    J: Jimmy Quinn

    T: John Stimpson

    (4) F: 807-678
    6.06.5
  • 7
    Bee Magic

    J: David Egan

    T: William Muir

    (9) F: 0089-00
    12.09.0
  • 8
    Encashment

    J: Alistair Rawlinson

    T: Michael Appleby

    (10) F: 000-
    17.015.0
  • 10
    The Trendy Man

    J: Cam Hardie

    T: David O'Meara

    (7) F: 50686-0
    17.0
  • 4
    Prince Consort

    J: Andrew Mullen

    T: John Wainwright

    (3) F: 088785
    11.021.0
  • 1
    Circuit

    J: Paula Muir

    T: Wilf Storey

    (8) F: 76-7096
    19.021.0
  • Unnamed Favourite
  • Unnamed 2nd Favourite
Se hela möteslistan

21:00 Ayr

1m Hkapp, 12 Tävlande

 

 

 

  • 10
    Spiritofthenorth

    J: Kevin Stott

    T: Kevin Ryan

    (7) F: 345-32
    4.754.5
  • 8
    Bavardages

    J: Joe Fanning

    T: Mark Johnston

    (12) F: 511-22U
    5.56.0
  • 11
    John Jasper

    J: Daniel Tudhope

    T: David O'Meara

    (2) F: 53
    5.56.0
  • 3
    Royal Big Night

    J: Jason Hart

    T: Mark Johnston

    (9) F: 34-4983
    9.07.5
  • 9
    Mustaqbal

    J: Callum Rodriguez

    T: Michael Dods

    (11) F: 65897-4
    8.57.5
  • 7
    Royal Regent

    J: Paddy Mathers

    T: R. Mike Smith

    (8) F: 45633-0
    15.013.0
  • 2
    Dubai Acclaim

    J: Barry McHugh

    T: Richard Fahey

    (1) F: 1102-79
    17.015.0
  • 4
    Zodiakos

    J: Ben Curtis

    T: Roger Fell

    (5) F: 0-56174
    13.012.0
  • 13
    Chinese Spirit

    J: Ben Robinson

    T: Linda Perratt

    (6) F: 53406-8
    21.019.0
  • 12
    Bringitonboris

    J: Paul Mulrennan

    T: Keith Dalgleish

    (4) F: 5-83
    26.023.0
  • 5
    Strong Steps

    J: Harrison Shaw

    T: Jim Goldie

    (3) F: 822100-
    29.026.0
  • 6
    Power Player

    J: James Sullivan

    T: Ruth Carr

    (10) F: 7219-58
    29.031.0
  • 1
    Moxy Mares

    J: Luke Morris

    T: Mark Loughnane

    (13) F: 98358-2
  • Unnamed Favourite
  • Unnamed 2nd Favourite
Se hela möteslistan

21:15 Ripon

1m4f HCap, 7 Tävlande

 

 

 

  • 6
    Party Planner

    J: David Egan

    T: Roger Varian

    (1) F: 857
    3.753.5
  • 4
    Choral Work

    J: David Allan

    T: William Haggas

    (5) F: 7-21
    3.53.75
  • 1
    Sudona

    J: David Nolan

    T: David O'Meara

    (3) F: 442-221
    3.754.0
  • 3
    Escalade

    J: Kaia S. Ingolfsland

    T: Sir Mark Prescott Bt

    (7) F: 781-2
    7.07.5
  • 7
    Fiveandtwenty

    J: Franny Norton

    T: Mark Johnston

    (6) F: 640-
    15.013.0
  • 8
    Bank Holiday

    J: Andrew Mullen

    T: Richard Fahey

    (8) F: 00-537
    19.015.0
  • 2
    Appointed

    J: Duran Fentiman

    T: Tim Easterby

    (4) F: 7400-50
    17.019.0
  • 5
    East End Girl

    J: Josephine Gordon

    T: Lucy Wadham

    (2) F: 50-4
  • Unnamed Favourite
  • Unnamed 2nd Favourite
Se hela möteslistan

21:30 Ayr

1m5f Hcap, 7 Tävlande

 

 

 

  • 2
    Champagne Terri

    J: Ben Curtis

    T: Adrian Keatley

    (2) F: 1252-34
    2.632.5
  • 1
    Alexanderthegreat

    J: Jason Hart

    T: John Quinn

    (5) F: 94112/-4
    3.53.25
  • 7
    Donnachies Girl

    J: Rowan Scott

    T: Alistair Whillans

    (6) F: 5196-53
    5.56.0
  • 5
    Globetrotter

    J: Paul Mulrennan

    T: Julia Brooke

    (4) F: 50/07/-54
    8.07.5
  • 6
    Three Castles

    J: Joe Fanning

    T: Keith Dalgleish

    (1) F: 912673-
    10.011.0
  • 4
    County Fair

    J: Paddy Mathers

    T: Jim Goldie

    (7) F: 88236/-6
    13.015.0
  • 3
    An Fear Ciuin

    J: Luke Morris

    T: R. Mike Smith

    (3) F: 5156/97-
    34.036.0
  • Unnamed Favourite
  • Unnamed 2nd Favourite
Se hela möteslistan
Det finns inga tillgängliga lopp för valt datum.

Dagens favoriter

Cash Out tillgängligt
Dagens största favoriter
  • Dagens största favoriter
  • Bath Favoriter
  • Southwell Favoriter
  • Ripon Favoriter
  • Ayr Favoriter
130 kr. ger vinsten:

Senaste resultaten

  • 15:20 Southwell (GB)
    Häst SP
    1st 8. Perfect Grace 21
    2nd 3. Medalla De Oro 1,29
    3rd 6. Piano Stairs (IRE) 13
    Ej tävlande: None
    Sprang: 8
    Status: Weighed In
  • 15:15 Vaal (ZA)
    Häst SP
    1st 5. Dance Class 4,5
    2nd 7. Palace Green 6,5
    3rd 14. Ideal Cut 13
    Ej tävlande: 15. Shabba Ranks, 16. Earth Sky, 17. Supa Mufti
    Sprang: 17
    Status: Weighed In
  • 15:05 Bath (GB)
    Häst SP
    1st 12. Rideson 2,25
    2nd 4. Captain Claret 81
    3rd 10. Ilalliqa 9,5
    Ej tävlande: None
    Sprang: 13
    Status: Weighed In
  • 14:50 Southwell (GB)
    Häst SP
    1st 5. Coole Lion 5
    2nd 2. Lough Salt 26
    3rd 7. Hahadi 2,88
    Ej tävlande: None
    Sprang: 9
    Status: Weighed In
  • 14:45 Vaal (ZA)
    Häst SP
    1st 6. Zig Zag 51
    2nd 14. The Gypsy King 2,75
    3rd 12. Back To Black 3,5
    Ej tävlande: 15. Marked White Night, 16. Doc Holiday, 17. In Bussum
    Sprang: 17
    Status: Weighed In
  • 14:35 Bath (GB)
    Häst SP
    1st 1. Corinthia Knight 6
    2nd 9. Big Lachie 7,5
    3rd 4. Ice Age 8
    Ej tävlande: None
    Sprang: 9
    Status: Weighed In
  • 14:20 Southwell (GB)
    Häst SP
    1st 1. As You Like 5
    2nd 5. Mr Mafia 8,5
    Ej tävlande: None
    Sprang: 7
    Status: Weighed In
  • 14:15 Vaal (ZA)
    Häst SP
    1st 8. Red Ten 4
    2nd 2. Copper Mountain 7
    3rd 12. Trumps Express 8
    Ej tävlande: 7. Phinda Mzala, 11. Supreme Dance, 14. Hot Tot Charn
    Sprang: 14
    Status: Weighed In
  • 14:05 Bath (GB)
    Häst SP
    1st 6. Port Noir 17
    2nd 9. Gherkin 3,5
    3rd 2. Leo Minor 5
    Ej tävlande: 3. Come On Girl
    Sprang: 13
    Status: Weighed In
  • 13:45 Southwell (GB)
    Häst SP
    1st 11. Grand Coureur 11
    2nd 8. Scartare 7
    3rd 7. Sea's Aria 51
    Ej tävlande: 5. Hurricane Rita
    Sprang: 11
    Status: Weighed In
  • 13:40 Vaal (ZA)
    Häst SP
    1st 3. Fantasy Flower 5
    2nd 1. Brooklyn Bridge 2,63
    3rd 4. Gimme Annie 3,75
    Ej tävlande: 8. Sunset Crusade, 14. Smelting, 15. Purple Shadow
    Sprang: 15
    Status: Weighed In
  • 13:30 Bath (GB)
    Häst SP
    1st 1. Bright Armor 1,44
    2nd 7. Uncle Dick 6
    3rd 11. Hotalena 29
    Ej tävlande: 3. Lisdarragh, 6. The Golden Unicorn
    Sprang: 11
    Status: Weighed In
  • 13:15 Southwell (GB)
    Häst SP
    1st 7. Lord Condi 29
    2nd 5. Thibault 2,63
    Ej tävlande: None
    Sprang: 7
    Status: Weighed In
  • 13:10 Vaal (ZA)
    Häst SP
    1st 1. Consol Queen 2,75
    2nd 8. Nabeela 29
    3rd 2. Acorn Alley 3
    Ej tävlande: 15. Highgrove, 16. Mandhukai
    Sprang: 16
    Status: Weighed In