1. Gränser för maximala utbetalningar kan tillämpas
    Spel omfattas av Betfairs regler och villkor, inklusive gränser för maximal utbetalning. Se regler och villkor.
  1. Din totala potentiella vinst överstiger den maximala på 0.00 kr..
  2. Din insats innehåller ogiltiga tecken.
  3. Den lägsta insatsen för systemspel är {0}.
  4. Det maximala antalet kombinationer för systemspel är {0}.
  5. Ökningen av din insats är ej giltig, se nedan.
  6. Dina totala potentiella vinster överskrider maxutdelningen på -1.00 kr..
  7. Maximal utbetalning är 12,000,000.00 kr. per dag.
    Granska din insats.
  8. Varje sport har maximala utbetalningsgränser per spel.
    Maximal utbetalning per dag är 12,000,000.00 kr.. Se regler och villkor.
  9. Bonus kan ej användas: din insats är för låg.Se regler och villkor.
  10. Bonus kan ej användas: din insats är för hög.Se regler och villkor.
  11. Bonus kan ej användas: ditt val har för lågt odds.Se regler och villkor.
  12. Bonus kan ej användas: ditt val har för högt odds.Se regler och villkor.
  13. Bonusen kan ej användas med Acca Edge.Se regler och villkor.
  14. Inte tillräckligt med pengar i din huvudplånbok.

Din spelkupong är tom.

Vänligen gör ett eller fler val för att kunna lägga spel.

Insats och vinster
Singlar
Laddar spel
Dina spel har ändrats.

Nästa tävling

Idag

11:32 Oxford

A8 450m

 

 

 

Livevideo
Se hela möteslistan

11:48 Oxford

D3 253m

 

 

 

Livevideo
Se hela möteslistan

12:01 Sheffield

A4 500m

 

 

 

  • 1
    Groovy Ella
  • 2
    Holding Belle
  • 3
    Lisskennet Cross
  • 4
    Ballintemple Law
  • 5
    Darver Mineola
  • 6
    Moanteen Sonny
  • Unnamed Favourite
  • Unnamed 2nd Favourite
Se hela möteslistan

12:04 Oxford

A4 450m

 

 

 

Livevideo
Se hela möteslistan

12:09 Nottingham

A8 500M

 

 

 

  • 1
    Honour Bono
  • 2
    Ballinabola Nial
  • 3
    Jessie Dream
  • 4
    Authentic Style
  • 5
    Piercestown Evie
  • 6
    Lexis Ironman
  • Unnamed Favourite
  • Unnamed 2nd Favourite
Se hela möteslistan

12:13 Waterford

Vinnare eller vinnare/plats

 

 

 

Livevideo
Se hela möteslistan

12:18 Sheffield

A5 500m

 

 

 

  • 1
    Cosy Boy
  • 2
    Drumdoit Nana
  • 3
    Tornaroy Trouble
  • 4
    Belle Vue Annie
  • 5
    Drumdoit Joy
  • 6
    Caremone Lady
  • Unnamed Favourite
  • Unnamed 2nd Favourite
Se hela möteslistan

12:21 Oxford

A2 450m

 

 

 

Livevideo
Se hela möteslistan

12:27 Nottingham

A4 500m

 

 

 

  • 1
    Bit View Honey
  • 2
    One Day Pete
  • 3
    Berrettini
  • 4
    Harwell Blondie
  • 5
    Hitman Marshall
  • 6
    Townsend Tyson
  • Unnamed Favourite
  • Unnamed 2nd Favourite
Se hela möteslistan

12:29 Waterford

Vinnare eller vinnare/plats

 

 

 

Livevideo
  • 1
    Whiteys Snake
  • 2
    Slaneyside Elena
  • 3
    Times Are Hard
  • 4
    Nowayned
  • 5
    Ballygur Pookie
  • 6
    Brynoffa Bullet
  • Unnamed Favourite
  • Unnamed 2nd Favourite
Se hela möteslistan

12:34 Sheffield

A6 500m

 

 

 

Se hela möteslistan

12:38 Oxford

D2 253m

 

 

 

Livevideo
  • 1
    Selker Bay Spike
  • 2
    VACANT T2
  • 3
    Moving Well
  • 4
    Burrow Messi
  • 5
    Wessex Headford
  • 6
    Tintreach Best
  • Unnamed Favourite
  • Unnamed 2nd Favourite
Se hela möteslistan

12:43 Nottingham

A3 500m

 

 

 

Se hela möteslistan

12:47 Waterford

Vinnare eller vinnare/plats

 

 

 

Livevideo
  • 1
    Surprise
  • 2
    Whiteys Midnight
  • 3
    Harneys Corner
  • 4
    Tycoon Jacob
  • 5
    Almighty Gerry
  • 6
    Rockstar Clocks
  • Unnamed Favourite
  • Unnamed 2nd Favourite
Se hela möteslistan

12:52 Sheffield

A7 500m

 

 

 

  • 1
    Sharpystingtings
  • 2
    Bogcross Alana
  • 3
    Slippy Burkie
  • 4
    Coologue Ellie
  • 5
    Veronicasfantasy
  • 6
    Strictly Jester
  • Unnamed Favourite
  • Unnamed 2nd Favourite
Se hela möteslistan

12:54 Oxford

A1 450m

 

 

 

Livevideo
Se hela möteslistan

13:01 Nottingham

HC 500m

 

 

 

  • 1
    Honour Connemara
  • 2
    Berties Lad
  • 3
    Murlens Astra
  • 4
    Townsend Jooles
  • 5
    Fairest Village
  • 6
    Spot The Loony
  • Unnamed Favourite
  • Unnamed 2nd Favourite
Se hela möteslistan

13:04 Waterford

Vinnare eller vinnare/plats

 

 

 

Livevideo
Se hela möteslistan

13:09 Sheffield

A1 500m

 

 

 

  • 1
    Are Malikian
  • 2
    Marlfield Diaz
  • 3
    Tullycanna Sound
  • 4
    Distant Brian
  • 5
    Catunda Ciaran
  • 6
    VACANT T6
  • Unnamed Favourite
  • Unnamed 2nd Favourite
Se hela möteslistan

13:12 Oxford

A4 450m

 

 

 

Livevideo
  • 1
    Dramas Legacy
  • 2
    Corrin Audrey
  • 3
    Berties Liz
  • 4
    Spot On Diamond
  • 5
    Always Ally
  • 6
    Springside Annie
  • Unnamed Favourite
  • Unnamed 2nd Favourite
Se hela möteslistan

13:18 Nottingham

HC 500m

 

 

 

  • 1
    Honour Glenlivet
  • 2
    Honour Janice
  • 3
    Gale Force Two
  • 4
    Good Ruler
  • 5
    Gelertandthewolf
  • 6
    Shockwave Ice
  • Unnamed Favourite
  • Unnamed 2nd Favourite
Se hela möteslistan

13:21 Waterford

Vinnare eller vinnare/plats

 

 

 

Livevideo
  • 1
    Twilight Climate
  • 2
    Sheeraghs Anna
  • 3
    Mary Thecooper
  • 4
    Crack On Shay
  • 5
    Forge Roisin
  • 6
    Taylorstown Ang
  • Unnamed Favourite
  • Unnamed 2nd Favourite
Se hela möteslistan

13:26 Sheffield

A3 500m

 

 

 

Se hela möteslistan

13:29 Oxford

A3 450m

 

 

 

Livevideo
Se hela möteslistan

13:34 Nottingham

A7 500m

 

 

 

Se hela möteslistan
Det finns inga tillgängliga lopp för valt datum.